Swiatgwiazd.pl > Newsy > W takich warunkach dorasta syn Mariny i Wojtka Szczęsnego. Koc za kilka tysięcy robi wrażenie, ale jest coś jeszcze
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.02.2023 09:43

W takich warunkach dorasta syn Mariny i Wojtka Szczęsnego. Koc za kilka tysięcy robi wrażenie, ale jest coś jeszcze

Marina
fot. KAPiF/instagram.com/marina_official/

Piosenkarka i piłkarz w 2018 roku przywitali na świecie pierwsze dziecko, Liama. Chłopiec zupełnie zawrócił im w głowie, stając się najważniejszą osobą w ich życiu. Oto jak mieszka syn Mariny i Wojtka Szczęsnego.

Duet chętnie korzysta z mediów społecznościowych, gdzie przekazuje internautom nowinki na temat życia prywatnego. Kilka razy "zaprosili" obserwatorów do swojego mieszkania. Rodzina stawia na nowoczesny luksus.

Tak żyje syn Mariny i Wojtka Szczęsnego

Gwiazdorski duet z powodu zawodowych obowiązków często podróżuje po całym świecie. Sporadycznie pokazuje kulisy prywatnego życia w ich posiadłości. Nie brak tutaj eleganckich wykończeń i nowoczesnych rozwiązań.

Małżeństwo może pochwalić się sporym balkonem, z którego rozciąga się bajkowy widok. Marina chętnie publikuje nagrania i zdjęcia z tego zakątka. Wewnątrz przeważają jasne kolory z drewnianymi elementami. Największą uwagę przykuwa jednak pokój dziecięcy.

Syn Mariny i Wojtka Szczęsnego ma do dyspozycji własną przestrzeń, którą zaprojektowano specjalnie do jego potrzeb. Pomieszczenie zachowano także w jasnych odcieniach z drewnianymi elementami. Nie brak tutaj luksusowych elementów godnych gwiazd show-biznesu.

Do dyspozycji Liama jest m.in. koc marki Hermes, który nie jest wcale tanim zakupem. Za ozdobę rodzice chłopca musieli zapłacić nawet do kilku tysięcy. Podobny model wybrali książę Harry i Meghan Markle dla swoich pociech. To jednak niejedyny element, na który warto zwrócić uwagę.

Po wejściu do pokoju prawdziwym cudem jest łóżko chłopca, które zostało zmontowane tak, by przypominało osobny domek. Chłopiec już od rana może liczyć na dawkę atrakcji, ponieważ zaraz obok znajduje się zjeżdżalnia, z której może korzystać.

Syn Mariny i Wojtka Szczęsnego może liczyć na podobne luksusy w Zakopanem?

Duet niedawno ujawnił, że chce zbudować domek w sercu górskiego krajobrazu. Oboje w ciągu ostatnich miesięcy coraz częściej odwiedzali Polskę, dlatego taki krok wydawał im się oczywisty. Tym bardziej że małżeństwo pielęgnuje tradycję spędzania świąt bożonarodzeniowych w Zakopanem.

Domek ma być ich odskocznią od obowiązków w okresie zimowym. Choć prace wykonawcze jeszcze się nie rozpoczęły, Marina zdążyła już pochwalić się internautom działką, którą wybrała wraz z mężem.

Z pewnością jednym z pomieszczeń będzie pokój kilkuletniego Liama. Rodzice po rozpoczęciu urządzania wnętrz z pewnością podzielą się kulisami w mediach społecznościowych. Już niedługo możemy liczyć na garść inspiracji.

Zobacz zdjęcia:

syn Mariny i Wojtka Szczęsnego
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/marina_official/)
syn Mariny i Wojtka Szczęsnego
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/marina_official/)
syn Mariny i Wojtka Szczęsnego
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/marina_official/)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Aktor "M jak miłość" w "Pierwszej miłości". Krystian Wieczorek ma nową pracę

  2. Aktor "M jak miłość" i "Pierwszej miłości" popełnił samobójstwo. Zostawił list, który pozostaje wielką tajemnicą

  3. Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Metamorfoza Sergiusza Żymełki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].