Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Polacy płacą 23 tys. zł za bilet na spotkanie z Johnnym Deppem. Ale nie gwiazda "The Voice"! "Mamy kilka tematów do omówienia"
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 28.06.2023 19:16

Polacy płacą 23 tys. zł za bilet na spotkanie z Johnnym Deppem. Ale nie gwiazda "The Voice"! "Mamy kilka tematów do omówienia"

Johnny Depp wystąpi w Polsce, fot. EastNews
Johnny Depp wystąpi w Polsce, fot. EastNews

Jonny Depp i Hollywood Vampires w Polsce. Kiedy koncert? Która gwiazda “The Voice of Poland” spotka się z zespołem za kulisami, a wcześniej wystąpi jako support? Tylko u nas szczegóły.

Jonny Depp i Hollywood Vampires w Polsce. Kiedy koncert?

Już w sobotę 22 lipca w Słupsku w Amfiteatrze w Dolinie Charlotty wystąpi kultowy amerykański zespół Hollywood Vampires, który tworzą legendy amerykańskiej sceny – Joe Perry, Alice Cooper, Tommy Henriksen i Johnny Depp. Dla fanów każdego z nich to ogromna gratka i okazja na wspólne zdjęcie. Żeby jednak doszło do spotkania z gwiazdami trzeba zapłacić… 23 500 złotych, bo tyle kosztuje bilet wstępu w opcji Meet&Greet (obejmuje pierwszy rząd, spotkanie z zespołem i mnóstwo wyjątkowych pamiątek).

Koszt biletu w najbardziej wypasionej opcji dla wielu fanów pozostaje jedynie marzeniem. Nieco więcej szczęścia ma gwiazda “The Voice of Poland” – Łukasz Drapała, który na początku czerwca zdominował festiwal w Opolu, wygrywając w konkursie “Premier” nagrodę za najlepszą kompozycję – za utwór “Jeszcze jestem”.

Łukasz Drapała w The Voice of Poland, fot. Instagram
Łukasz Drapała w The Voice of Poland, fot. Instagram
Tylko u nas: Mamy przecieki z TVP ws. nowego prowadzącego! Oto najpoważniejszy kandydat na miejsce Łukasza Nowickiego

Co Łukasz Drapała da Johnny'emu Deppowi w prezencie?

Świat gwiazd skontaktował się z Łukaszem, z którym porozmawiał na temat przygotowań do spotkania z Johnnym Deppem. Drapała będzie miał okazję zamienić kilka słów z wokalistką, dla którego przygotował niezwykły prezent. Już nie może doczekać się aż mu go wręczy.

To będzie wielkie święto. Johnny to jeden z moich ulubionych aktorów, jeden z największych. Oglądałem prawie wszystkie jego kreacje, ale jako fan kina gangsterskiego najbardziej cenię Donnie Brasco, czy Blow. To jest absolutny mistrz kreowania ról, z których – wydawałoby się – nie da się wyjść, a jednak jemu to się udaje. W HV daje się poznać jako świetny muzyk, a towarzystwo w jakim pracuje, to legendy sceny rockowej, muzycy, na których dorastałem. Myślę, że to będzie udany wieczór, nikt nie będzie brał jeńców. Mam tylko nadzieję, że uda się nam wszystkim spotkać i porozmawiać. Z Johnnym mam kilka tematów do umówienia – kapelusze, rum i krawaty. Te ostatnio podobno kolekcjonuje, więc mam pomysł na mały prezent.

Łukasz Drapała w Opolu, fot. AKPA
Łukasz Drapała z żoną w Opolu, fot. AKPA

Okazją do spotkania Johnny'ego i Łukasza będzie występ zespołu Chemia, którego liderem jest finalista “The Voice of Poland”. To właśnie ta grupa, którą tak bardzo pokochał Robert Lewandowski, o godzinie 20.15 zaprezentuje fanom swoje przeboje bezpośrednio przed Hollywood Vampires.

Łukasz Drapała o występie i spotkaniu z Hollywood Vampires

Łukasz podzielił się zaskakującą historią. Zdradził Światu gwiazd, że Alice Cooper miał już okazję zapoznać się z zespołem Chemia. Twórczość bandu tak bardzo przypadła mu do gustu, że zdecydował się ją zaprezentować szerszej publiczności – słuchaczom brytyjskiego rada Planet Rock:

Nigdy nie miałem okazji poznać się osobiście z Joe Perrym z Aerosmith czy Alice Cooper, ale ten drugi puszczał nasze utwory z nowej płyty w brytyjskim radiu Planet Rock. Można powiedzieć zatem, że znamy się z naszej twórczości – powiedział nam Łukasz.

A co zespół Chemia zaprezentuje publiczności, która będzie wyczekiwała koncertu Hollywood Vampires?

Na naszym koncercie pojawią się utwory z płyty, którą polecał słuchaczom Alice Cooper, ale także coś z naszych najbardziej popularnych piosenek oraz “The Voice of Poland”. Chociażby w ten sposób mogę podziękować publiczności za znakomite wsparcie, które doprowadziło mnie do drugiego miejsca – zdradził Światu gwiazd.

Już nie możemy doczekać się wizyty legend Hollywood w Polsce. Coś czujemy, że to będzie niezłe show, a Chemia jeszcze bardziej je “podbije”.

Hollywood Vampires – koncert w Polsce
Hollywood Vampires – koncert w Polsce
Łukasz Drapała, fot. KAPIF
Łukasz Drapała, fot. KAPIF
Tagi: Johnny Depp