Swiatgwiazd.pl
Beata K.

East News / TRICOLORS

Polski gwiazdor stanął w obronie Beaty K. Zamieścił mocny wpis

4 Września 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Beata K. 1 września została zatrzymana przez policję po tym, jak naraziła na niebezpieczeństwo innych kierowców, prowadząc auto pod wpływem alkoholu. Od tamtej pory wiele gwiazd zabrało głos w jej sprawie. Tym razem w jej obronie stanął Piotr Gąsowski, który stwierdził, że Beata K. nie zasłużyła na taki lincz. Gwiazdor napisał obszerny wpis na Instagramie.

Beata K. w momencie, gdy została zatrzymana przez policję, miała we krwi 2 promile alkoholu. Kobieta od razu znalazła się w centrum zainteresowania mediów. Na temat jej czynu wypowiedziała się już m.in. Monika Richardson, która przyznała, że każdemu może zdarzyć się błąd tragiczny w skutkach.

Beata K. prowadziła auto pod wpływem alkoholu. Co na to gwiazdy show-biznesu?

Beata K. 1 września została zatrzymana przez policję. Kobieta prowadziła auto, mając we krwi 2 promile alkoholu. Wkrótce po tym, jak doszło do zdarzenia, w mediach zawrzało od artykułów i komentarzy gwiazd show-biznesu. W sprawie wypowiedziała się m.in. Monika Richardson.

Dziennikarka stwierdziła, że być może Beata K. ma problem z alkoholem, dlatego powinna jak najszybciej podjąć leczenie. Jak podkreśliła, mimo iż jej czyn zasługuje na ostrą krytykę, trzeba przyznać, że każdemu zdarza się popełnić błąd. Podobnego zdania jest też Piotr Gąsowski.

Irena Santor

Smutne, ludzie nie rozpoznają Ireny Santor

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Aktor opublikował na swoim Instagramie obszerny wpis, w którym zaapelował do wszystkich tych, którzy bez skrupułów obrażają Beatę K. Jak stwierdził:

- Czy naprawdę jesteśmy tak okrutni, żeby kopać leżącego , a w tym przypadku leżącą?A może chcemy wsadzić Beatę K. do więzienia na dwa lata?!A może publiczne ukamienowanie,czy publiczna chłosta sprawi nam radość?! Jestem przerażony tą falą nienawistnych wypowiedzi „sprawiedliwych”, nigdy „nie popełniających błędów” ludzi!

Gąsowski: Jeśli przekroczymy tę granicę, pozostanie już tylko lincz! 

Gąsowski nie szczędził ostrych słów w swoim wpisie. Wielokrotnie podkreślał, że mimo iż staje w jej obronie, uważa, że powinna ponieść karę i jest winna, ale nie oznacza to, że inni ludzie mają prawo do bezgranicznego obrażania jej i poniżania.

- [...] jest winna!I poniesie karę!Kajała się publicznie pisząc,iż jest jej wstyd,przykro,że przeprasza i,że poniesie wszelkie konsekwencje jej czynu!Konsekwencje,na które, jak wyraźnie przyznała, zasługuje!A zatem…czego jeszcze chcielibyśmy?Czy tego,żeby walnęła głową w mur,żeby się zabiła,żeby zniknęła ze sceny i z naszego życia?!Naprawdę?! [...] Bowiem największą karę,karę publicznego upokorzenia,już poniosła! [...] - pisał Gąsowski.

Aktor zakończył wpis, sugerując, że ludzie zbyt łatwo osądzają innych, przy czym sami nie są bez winy. Niestety bardzo łatwo przychodzi nam patrzenie na kogoś z góry i ocenianie. Jednak, czy tak powinno być?

Zobacz post:


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:
  • Ujawniono przyczynę śmierci Piotra Gesslera. Rodzina podała też szczegóły pogrzebu

  • Jan Kliment nagle pojawił się na scenie "Tańca z gwiazdami". Jest komentarz TVN

  • Ślub córki Małysza. Zaskakujące, jak będzie miała na nazwisko

Źródło: Gwiazdy.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.


Jak dobrze znasz Edytę Górniak?

Pytanie 1 z 5

Z jakiego miasta pochodzi Edyta Górniak?

Katarzyna Augustyniak

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >

Plotki

Przemek Kossakowski rozprawia się z hejterami. Wystarczyło jedno zdjęcie

Czytaj więcej >

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >