Popularny polski polityk w młodości przypominał Leonardo DiCaprio Żródło: fot. instagram.com/robertbiedron/

Popularny polski polityk w młodości przypominał Leonardo DiCaprio

1 Maj 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Zdjęcia polityków z młodości bardzo często wzbudzają kontrowersje, jednak zdarza się, że ludzie są nimi zaskoczeni z pozytywnej strony. Właśnie taki odbiór miała fotografia opublikowana przez jednego z najpopularniejszych polityków w Polsce. Wiele osób było przekonanych, że przedstawia słynnego amerykańskiego aktora, Leonarda DiCaprio. Gdyby nie fakt, że została dodana przez samego zainteresowanego, mało kto mógłby się domyślić, że widnieje na niej... Robert Biedroń.

  • Robert Biedroń opublikował zdjęcie z młodości
  • Fani pomylili polityka z Leonardem DiCaprio
  • Zdjęcie pochodzi z lat '90

Robert Biedroń, jeden z trzech liderów polskiego projektu politycznego Lewica, a także prezes partii Wiosna pozostaje w bezustannym kontakcie z obywatelami. Wczoraj, tj. 30 kwietnia, postanowił sprawić im niespodziankę, publikując zdjęcie z młodości.

Robert Biedroń pokazał zdjęcie z młodości

Robert Biedroń należy do ścisłego „TOP-u” polskich polityków, którzy walczą o uznanie i władzę w kraju. Nic dziwnego zatem, że stara się wzmacniać swoją popularność i być w stałym kontakcie ze swoimi zwolennikami w mediach społecznościowych.

Lider partii Wiosna jest jednym z niewielu polityków w Polsce, działającym na rzecz osób LGBT. To w ich środowisku cieszy się szczególnym poparciem, jednak w dalszym ciągu nie znalazł tak szerokiego uznania w całym kraju, by móc rywalizować z obecną władzą.

Jednak bywają momenty w jego karierze, w których zaskakuje swoich obserwujących. Tak uczynił wczoraj, publikując zdjęcie z początku lat 90'. Na fotografii wygląda całkowicie niepodobnie do siebie. Część internautów nie rozpoznała swojego ulubieńca, o czym świadczą komentarze.

Iluzjonista z Iluzjonista z "Mam Talent" zdradził nam, jak wyglądają kulisy programu. "Była to nie lada przygoda"Czytaj dalej

- Wiele, wiele lat temu...ten uśmiech chyba mi już tak na zawsze zostanie. Uśmiechajcie się do siebie. Nawet do tych, których nie lubicie. Uśmiech to lek na wiele problemów. Udanego dnia! - napisał lider partii Wiosna.

Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz, kiedy Biedroń wraca wspomnieniami do przeszłości. Niespełna dwa tygodnie temu opublikował zdjęcie z 1994 roku, na którym pozuje przy posągu na Piazza del Plebiscito w Neapolu. Fani mają bujną wyobraźnię, czemu dali upust pod zdjęciami.

Fani porównują Roberta Biedronia do Leonarda DiCaprio i Marka Mostowiaka

Internauci bardzo często podgrzewają atmosferę pod zdjęciami polityków i celebrytów w komentarzach, a przypadek Biedronia jest naprawdę wyjątkowy. Jeden z trzech liderów porozumienia Lewica na opublikowanym zdjęciu został porównany do Leonarda DiCaprio.

- Młody DiCaprio,

- Myślałam, że do DiCaprio,

- Myślałam, że to DiCaprio, normalnie, jak sobowtór kiedyś- pisali podekscytowani internauci.

Jednak to nie jedyna postać, do której słynny polityk został porównany. Pod wspomnianą wcześniej fotografią z Neapolu Biedroń został pomylony ze słynną postacią z serialu „M jak miłość”, Markiem Mostowiakiem, w którego wciela się Kacper Kuszewski. Wszystko przez jego wyjątkową fryzurę. Co sądzicie o porównaniach internautów?

Zdjęcie tytułowe pochodzi z oficjalnego Instagrama @robertbiedron, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć polityka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł