Swiatgwiazd.pl
Przemek Kossakowski opublikował w sieci niepokojące zdjęcie. Szybko wyjaśnił, co go spotkało

instagram.com/przekossakowski

Przemek Kossakowski opublikował w sieci niepokojące zdjęcie. Szybko wyjaśnił, co go spotkało

13 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Małżonek Martyny Wojciechowskiej, Przemek Kossakowski opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym pokazał swoją poranioną twarz. Na pierwszy rzut oka wyglądało to bardzo niepokojąco, jednak dziennikarz wyjaśnił, co mu się stało. Poddał się zabiegom medycyny estetycznej, które wykonał Dr Maciej Rogala.

  • Przemek Kossakowski opublikował zdjęcie z poranioną twarzą

  • Dziennikarz poddał się zabiegom medycyny estetycznej

Małżonek Martyny Wojciechowskiej to jeden z najaktywniejszych i najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Jego media społecznościowe przepełnione są zdjęciami z różnych wycieczek, czy wydarzeń charytatywnych. Teraz zrobił wyjątek i postanowił zaskoczyć wszystkich.

Przemek Kossakowski z poranioną twarzą

Kossakowski to bardzo ceniony dziennikarz, który uchodzi za jednego z najrzetelniejszych w Polsce. Obecnie pracuje dla Newonce Radio, gdzie prowadzi różnego rodzaju audycje, regularnie publikując ciekawostki w mediach społecznościowych.

Jednak ostatnie z zamieszczonych zdjęć odnosiło się do pracy dziennikarza jedynie częściowo. Na pierwszy rzut oka wydawało się bardzo niepokojące, ponieważ jego twarz jest cała poraniona i widać na niej liczne zaczerwienienia.

W opisie do zdjęcia wyjaśnił, że spotkał się z Dr. Maciejem Rogalą, lekarzem medycyny estetycznej i poddał się kilku zabiegom, które na szczęście przebiegły pomyślnie i bez zbędnych komplikacji.

-  Najpierw Pan Doktor, tak aby moja fizys nabrała ważenia gładkości nie zatraciwszy jednak przy tym szlachetnej sztuki wyrażania emocji, zaaplikował mi w kilku miejscach twarzy botoks. Następnie w kilku innych miejscach dopełnił mnie kwasem hialuronowym, a następnie tymże kwasem powiększył mi subtelnie usta - napisał Przemek Kossakowski.

Przemek Kossakowski poddał się zabiegom medycyny estetycznej

Następnie dziennikarz poinformował, że lekarz umieścił pod jego skórą nici korygujące owal twarzy, po czym została mu pobrana krew, odwirowana i zaaplikowana w twarz.

Żartobliwie spuentował, że „w końcu mógł poczuć się piękny”. Dr Maciej Rogala będzie dzisiejszym gościem audycji Przemka Kossakowskiego pt. „Ekstremalna proza życia”.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo pochlebstw, jednak znaleźli się także ludzie, którzy nie byli w stanie wyrazić swojej opinii, pisząc jedynie, że się przestraszyli.

- Jeżeli ktoś nie jest sobie w stanie wyobrazić tego, co opisałem, to polecam pierwszy sezon programu „Inicjacja” - napisał Przemek Kossakowski na sam koniec swojej wypowiedzi.

Zdjęcie wyróżniające artykułu pochodzi z oficjalnego Instagrama Przemka Kossakowskiego, gdzie znajdziecie więcej jego fotografii.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Problemy zdrowotne Agaty Dudy. "Rekonwalescencja może potrwać nawet 2-3 tygodnie"

  • Nie żyje ojciec Adele. Kondolencje spływają ze świata

  • Jadwiga z "Sanatorium miłości" ma żal do Zdzisława. Oddał serce komuś innemu

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >