Swiatgwiazd.pl
Przemek Kossakowski

Piotr Molecki/East News

Przemek Kossakowski potwierdził związek na planie "Down The Road"

20 Września 2021

Autor tekstu:

Michał Fitz

Udostępnij:

Związki gwiazd zwykle przykuwają baczną uwagę mediów i nie inaczej było w przypadku relacji Przemysława Kossakowskiego z Martyną Wojciechowską. Para rozstała się po zaledwie trzech miesiącach małżeństwa. Choć ta sytuacja miała już miejsce jakiś czas temu, temat ten wciąż się za nimi ciągnie.

Prezenter w dalszym ciągu musi więc odpowiadać na pytania dotyczące jego związku. Dzieje się to również w trakcie kręcenia trzeciego sezonu popularnego show "Down The Road", którego prowadzącym jest Kossakowski. W ostatnim wywiadzie dla "Faktu" prezenter nie skupiał się jednak na swoich relacjach, a tych, które rozkwitną wśród uczestników nowej edycji programu.

Przemek Kossakowski opowiada o związku na planie

Prowadzący zdradził, że uczestnicy programu uszanowali jego prywatność i - w przeciwieństwie do mediów - nie dociekali, jak obecnie wyglądają jego relacje z Martyną Wojciechowską. Wynikało to głównie z faktu, że na planie pojawiła się nowa para.

Warto zaznaczyć, że to pierwsza taka sytuacja w historii programu "Down The Road". Przemek Kossakowski wspomniał, że szczęśliwą parę tworzą Agnieszka i Tomek.

pjimage - 2021-09-20T165925.529

Dorota Gardias opowiedziała o szczegółach choroby nowotworowej

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W nadchodzącym sezonie można spodziewać się więc nowych emocji, a tych przecież i tak nigdy nie brakowało. Program opowiadający o losach młodych osób z zespołem Downa, które wyruszają w podróż z Kossakowskim, z miejsca stał się hitem i chwycił za serca wielu telewidzów. Sam prezenter został zresztą nagrodzony za jego prowadzenie Telekamerą w 2021, którą otrzymał w kategorii "osobistość telewizyjna".

Przemek Kossakowski — kariera

Choć najgłośniej o Kossakowskim zrobiło się właśnie wówczas, gdy zawierał małżeństwo z Wojciechowską (i niedługo później się z nią rozstawał), to już wcześniej prowadził ciekawe programy.

Ma na swoim koncie show "Kossakowski. Inicjacja", w którym przeżywał sytuacje, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi lub chociażby program "Kossakowski. Być jak...", w trakcie którego wcielał się w bohaterów, których dopiero co poznał.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Michał FitzAutor

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuje się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >