Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie
Michał Fitz
Michał Fitz 26.09.2021 02:00

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Przemek Kossakowski
instagram.com/przemekkossakowski

W ostatnim czasie Przemek Kossakowski mógł nieco oderwać się od medialnego zamieszania związanego z jego rozstaniem z Martyną Wojciechowską, gdyż zajmował się kręceniem trzeciego sezonu Down The Road. Zaliczył przy tym małą wpadkę.

Materiał został bowiem już nie tylko nakręcony, ale także w większości obrobiony w postprodukcji. Prowadzący chciał więc zareklamować show, publikując jego zajawkę, ale nie wszystko poszło po jego myśli.

Przemek Kossakowski zalicza wpadkę

Co wobec tego stało się na Instagramie Kossakowskiego? Prezenter chciał pochwalić się czołówką nowego sezonu, by nieco zachęcić fanów do oczekiwania na powrót ekipy Down The Road.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Niestety, w pierwszej chwili wrzucił na Instagrama niekompletny plik. Faktycznie umieścił na swoim profilu czołówkę programu, ale opublikowana wersja nie zwierała dźwięku, przez co całość traciła na odbiorze.

Przemek Kossakowski tłumaczy się z wpadki

Oczywiście nie jest to wpadka z kategorii takich, które zagrażają wizerunkowi prezentera. Niemniej wprowadziła ona pewne zamieszanie, z którego Kossakowski postanowił się wytłumaczyć.

Stwierdził, że błąd wynika z jego "nadzwyczajnej biegłości w posługiwaniu się internetowymi narzędziami". Możemy więc rozumieć, że Przemka po prostu nieco przerosła technologia.

Następnego dnia poprawił jednak swój błąd, wrzucając kompletną czołówkę. Dodał, że nie mógł tego zrobić wcześniej, bo znajdował się w jednym z węgierskich lasów, gdzie nie sprzyjał mu zasięg.

Zobacz posty:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].