Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przemysław Kossakowski zniknął z show-biznesu. Wiadomo, czym się teraz zajmuje. Zupełnie zmienił branżę
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.02.2024 14:42

Przemysław Kossakowski zniknął z show-biznesu. Wiadomo, czym się teraz zajmuje. Zupełnie zmienił branżę

Przemysław Kossakowski, fot. KAPiF
Przemysław Kossakowski, fot. KAPiF

Po głośnym rozstaniu z Martyną Wojciechowską wydawało się, że Przemysław Kossakowski niemal zapadł się pod ziemię. Gwiazdor stronił od mediów i udzielania publicznych wypowiedzi. Dziś ma zupełnie nowe zajęcie.

Kariera Przemysława Kossakowskiego

Przemysław Kossakowski zyskał rozgłos dzięki formatom prowadzonym w stacji TTV. Programy takie jak “Kossakowski. Inicjacja”, czy “Kossakowski. Wtajemniczenie” cieszyły się popularnością, a ich gospodarz szybko wzbudził sympatię widzów.

Niemałym sukcesem okazał się też “Down the Road. Zespół w trasie”, w którym dziennikarz odbywał wyjątkowo inspirujące i ciekawe podróże z osobami ze zdiagnozowanym zespołem Downa.

Pomimo niesłabnącego entuzjazmu fanów, Przemysław Kossakowski nieoczekiwanie zniknął jednak z mediów. Wszystko zaczęło się w momencie jego głośnego rozwodu z Martyną Wojciechowską.

Przemek Kossakowski przeszedł piorunującą metamorfozę. Jest nie do poznania Martyna Wojciechowska może stracić pracę? Echa rozwodu nie milkną, w tle zmiany w TVN

Zniknięcie Przemysława Kossakowskiego

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska zdawali się być niemal dla siebie stworzeni. Dzielili wspólne pasje, kochali podróżowanie i mieli świadomość, jakim poświęceniem bywa praca w telewizji.

Dziennikarze pobrali się w 2020 r., jednak ich związek przetrwał zaledwie kilka miesięcy. Wkrótce para poinformowała, że zamierza się rozstać. Podczas rozwodu orzeczono o winie gwiazdora TTV.

Bajka prysła, a byli małżonkowie powrócili do kontynuowania swoich dróg na własną rękę. Fani zauważyli jednak szybko, że od czasu zakończenia związku z Martyną Wojciechowską, Przemysław Kossakowski niemal zniknął z telewizji.

Czym zajmuje się dziś Przemysław Kossakowski?

Na szczęście, Przemysław Kossakowski wciąż pozostaje aktywny w mediach społecznościowych, dzięki czemu jego wielbiciele mogą dowiadywać się na bieżąco, czym zajmuje się popularny dziennikarz.

Okazuje się, że w ostatnim czasie gwiazdor postanowił zaangażować się w organizację festiwalu. Jak tłumaczył na swoim Instagramie, będzie on połączeniem “działań artystycznych, nauki, pełen indywidualności ze świata reportażu, edukacji, sztuki”.

Nie będzie to zwyczajny festiwal, chcę to podkreślić na samym początku, żeby potem nie było pretensji. Jeżeli ktoś chce zwyczajny festiwal na pewno coś dla siebie znajdzie, ale też na pewno nie będzie to ,,POJEZIERZE WOLNEJ MYŚLI” (…) W tym wszystkim mam wielką przyjemność spełniać się jako pracownik działu promocji - wytłumaczył Przemysław Kossakowski.

Czekacie na nowe dokonania gwiazdora TTV? A może ponownie chcielibyście zobaczyć go w telewizji? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Przemysław Kossakowski
Przemysław Kossakowski, fot. KAPiF
Przemysław Kossakowski
Przemysław Kossakowski, fot. KAPiF
Przemysław Kossakowski
Przemysław Kossakowski, fot. KAPiF