Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rafał Brzozowski upamiętnił Witolda Paszta. Wzruszające sceny w TVP
Weronika Dadok
Weronika Dadok 22.03.2022 01:00

Rafał Brzozowski upamiętnił Witolda Paszta. Wzruszające sceny w TVP

Brzozowski EA
Pawel Wodzynski/East News

Rafał Brzozowski został bardzo emocjonalnie dotknięty przez śmierć wybitnego artysty, którym był Witold Paszt. Już jakiś czas temu przekazał, że nie pozwoli na to, aby pamięć o tym wspaniałym muzyku zaginęła. Zżył się z nim szczególnie na planie „The Voice Senior". Postanowił uczcić jego twórczość w wyjątkowy sposób, który poruszył do łez.

Rafał Brzozowski uczcił Witolda Paszta. Niezapomniane, poruszające sceny

Rafał Brzozowski już przed śmiercią Witolda Paszta obszernie komentował jego stan zdrowia. Tuż po jego odejściu często udzielał wywiadów, w których zdradzał, jak wyglądały ostatnie chwile muzyka.

- Wszyscy wiedzieliśmy, że mocno choruje. Z miesiąca na miesiąc był coraz słabszy. Choroba go wyniszczała, ale był dzielny i bardzo walczył. Chciał żyć. To był wspaniały człowiek, który kochał muzykę i zostawił po sobie pustkę. Dzielnie walczył i się nie poddawał — wyznał na łamach Faktu.

Zadeklarował, że będzie zawsze pamiętał o artyście i wspominał o nim w mediach. Jak możemy zauważyć, dotrzymał słowa. Podczas ostatniej prezentacji wiosennej ramówki TVP zdecydował się niespodziewanie zaśpiewać jedną z piosenek zmarłego muzyka.

Rafał Brzozowski zasiadł przy fortepianie, w tle widniało zdjęcie Witolda Paszta. Nostalgiczne wykonanie utworu Vox "Rycz mała rycz", dosłownie wycisnęło łzy. Sam wykonujący utwór ledwo powstrzymał się od płaczu.

- Witek miał ogromny wkład w scenę muzyczną. Pozostawił po sobie na szczęście wiele piosenek, do których będę chętnie wracał, bo to są świetne kompozycje. Jak będzie mi dane, to chętnie coś nawet wykonam przy jakiejś okazji — zapewnił Rafał Brzozowski w "Fakcie". 

Źródło: Pomponik

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. "Razem z Ukrainą": wyszła wczoraj na scenę, do dziś nikt nie może uwierzyć. Kim jest Daria Psekho?

  3. Katarzyna Figura spędzi własne urodziny w żałobie. Właśnie straciła bliską osobę

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].