Swiatgwiazd.pl
Rafał Brzozowski

East News / Beata Zawadzka

Rafał Brzozowski wystąpił w „Szansie na Sukces”. Jak mu poszło?

29 Maja 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Rafał Brzozowski niedawno reprezentował nasz kraj na Eurowizji. Mimo ogromnych oczekiwań, jakie ciążyły na nim, niestety wokalista nie awansował nawet do finału. Teraz sieć obiegło archiwalne nagranie z jednego z jego występów. Filmik robi furorę.

  • Rafał Brzozowski jest jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce.

  • Ostatnio muzyk reprezentował Polskę na Eurowizji. Niestety nie udało mu się awansować do finału.

  • W sieci pojawiło się archiwalne nagranie 128. odcinka Szansy na sukces, w którym wystąpił Brzozowski.

Rafał Brzozowski jest jednym z najbardziej popularnych polskich wokalistów. Jego piosenki szybko stają się radiowymi hitami. Dzięki swojej rozpoznawalności i dorobkowi muzycznemu Rafał reprezentował nasz kraj na tegorocznej Eurowizji. Nie zajął żadnego zaszczytnego miejsca, ale za to wciąż jest o nim głośno. Wszystko za sprawą nagrania, które podbija Internet.

Rafał Brzozowski na archiwalnym nagraniu

Rafał Brzozowski już dawno wrócił z Rotterdamu, a jego rozgłos wciąż nie traci na sile. Jak widać, chociaż nie odniósł sukcesu na Eurowizji, zyskał jeszcze większą sławę niż wcześniej. Sam o swojej porażce wypowiadał się pozytywnie - przede wszystkim cieszył się, że mógł wystąpić w tak prestiżowym konkursie. Podkreślił, że była to wspaniała i niezapomniana przygoda.

- W Rotterdamie poznałem wyjątkowych artystów, ludzi otwartych na świat, pełnych pozytywnej energii, której tak bardzo potrzebujemy w tych ciężkich momentach - pisał na Instagramie.

Piosenkarz przez cały swój pobyt w Rotterdamie miał za sobą rzeszę wspierających go fanów. Szczególnie wtedy, gdy u jednego z członków jego ekipy potwierdzono obecność koronawirusa, a jego występ w półfinale stanął pod znakiem zapytania, kibice nie zawiedli. Na Instagramie zorganizowali nawet akcję #WspieramRafała, która bez wątpienia pomogła Brzozowskiemu dotrwać do powtórnych testów na COVID-19.

TVP - Jacek Kurski

Nie będzie konkursu na stanowisko prezesa TVP. Co dalej z Jackiem Kurskim?

CZYTAJ DALEJ

Jak widać, Rafał Brzozowski to nadal jedno z najbardziej gorących nazwisk w polskim show-biznesie. Kiedy fani nie mogli już oglądać go na scenie Eurowizji, znaleźli archiwalne nagranie z czasów, gdy o tak znanym dzisiaj wokaliście jeszcze nikt nie słyszał.

Brzozowski wystąpił w Szansie na sukces

Chociaż wszyscy doskonale pamiętamy debiut Brzozowskiego w programie The Voice of Poland, który otworzył mu drzwi do kariery, okazuje się, że świat po raz pierwszy usłyszał o nim dużo wcześniej.

Być może niewielu z Was wie, ale Rafał pierwszy raz wystąpił w telewizji w 2002 roku w Szansie na sukces.

Był to dokładnie 128. odcinek programu. Na nagraniu widać, że Brzozowski mimo jeszcze wtedy niewielkiego doświadczenia medialnego, świetnie czuł się przed kamerą, a jeszcze lepiej, gdy śpiewał. Jego występ zrobił duże wrażenie na jury, czyli członkach zespołu Szwagierkolaska - Andrzeju Zeńczewskim i Zygmuncie Staszczyku.

Brzozowski za swój występ otrzymał wyróżnienie. Zwyciężczynią odcinka została Anna Tańska.

Wiedzieliście, że Rafał wystąpił w Szansie na sukces? Spójrzcie na nagranie i dajcie znać, co sądzicie o jego występie. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Youtube

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >