Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > „Remont zakończony”. Kasia Kowalska pokazała nowe mieszkanie. Już sama kuchnia wygląda oszałamiająco
Anna Lipska
Anna Lipska 04.12.2023 22:32

„Remont zakończony”. Kasia Kowalska pokazała nowe mieszkanie. Już sama kuchnia wygląda oszałamiająco

Kasia Kowalska pokazał dom po remoncie
Kasia Kowalska, fot. KAPIF

Kasia Kowalska pochwaliła się efektami remontu. Nic dziwnego, że chciała pokazać fanom, jak zmieniło się jej mieszkanie, bo już kuchnia robi wrażenie. Zdjęcia.

Kasia Kowalska: kariera

Kasia Kowalska karierę rozpoczęła w zespole Evergreen założonym przez Roberta Amiriana. Później współpracowała między innymi z zespołami: Human, Fatum, Piersi, Hetman i Talking Pictures. 

Została zauważona podczas koncertu w warszawskim klubie Stodoła w 1993. Wyruszyła wówczas w trasę koncertową z Edytą Bartosiewicz. Od 1994 wydała solo aż dziewięć albumów studyjnych. Nie da się nie zauważyć, że jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Ma na swoim koncie także główną rolę w filmie “Nocne graffiti” (1997). Mogliśmy ją też zobaczyć w teledyskach.

Prywatnie jest mamą dwojga dzieci: córki Aleksandru (ur. w 1997), która jest owocem miłości Kasi z muzykiem Kostkiem Joriadisem i syna Ignacego (ur. w 2008), którego doczekała się z perkusistą Marcinem Ułanowskim.

Kwaśniewska i Badach mieszkają stylowo i wygodnie. Kącik dla graczy, luksusowa łazienka, wypchana biblioteka... TYLKO U NAS: Wydało się, gdzie teraz mieszka syn Górniak. Nieźle się ustawił. "Edyta jeszcze musi się z tym oswoić"

Gdzie mieszka Kasia Kowalska?

Kasia Kowalska w 2006 roku kupiła przestronną posiadłość na warszawskim Żoliborzu. Przeprowadziła wówczas gruntowny remont. Niestety w 2009 część domu została zalana. Wokalistka naprawiła szkody. 

W social mediach wokalistki pojawiają się zdjęcia wnętrz. Dominuje u niej biel oraz beże, jest jasno i przestronnie. Okna ozdabiają stylowe szprosy. Na fotografiach można też podziwiać ogród, w którym świetnie bawią się domowi pupile.

Teraz Kasia przeprowadziła remont, a efektami podzieliła się w sieci. 

Kasia Kowalska pokazała mieszkanie po remoncie

Kasia Kowalska na Instagramie pochwaliła się swoim obserwatorom, że zakończyła remont. Nie obyło się bez kilku zdjęć, na których artystka pozuje między innymi ze swoimi psiakami. 

Remont zakończony! W końcu mogę się pochwalić efektami! :) - napisała.

Już sama kuchnia robi wrażenie. Widzimy nowoczesne wnętrze, chromy, zabudowę aż po sufit, ale też ocieplające pomieszczenie drewno. Wygląda na to, że Kowalska ma do dyspozycji sporych rozmiarów kuchnię. W takim otoczeniu to aż przyjemność gotować! Kasia już się zadomowiła w nowej aranżacji, bo na lodówce już sporo magnesów. 

Internauci z zachwytem wypowiadają się o kuchni wokalistki, a wam jak się podoba?

Kasia Kowalska, fot. Instagram
Kasia Kowalska, fot. Instagram
Kasia Kowalska pokazała kuchnię po remoncie
Kasia Kowalska pokazała kuchnię po remoncie
Kasia Kowalska, fot. Instagram
Kasia Kowalska, fot. Instagram
Kasia Kowalska, fot. Instagram
Kasia Kowalska, fot. Instagram
Kasia Kowalska, fot. Instagram
Kasia Kowalska, fot. Instagram
Kasia Kowalska, fot. Instagram
Kasia Kowalska, fot. Instagram
Kasia Kowalska, fot. Instagram
Kasia Kowalska, fot. Instagram
Co dziś dzieje się z córką Kasi Kowalskiej? Stanem zdrowia Oli w 2020 roku żyła cała Polska
Kasia Kowalska z córką Olą
fot. instagram.com/kasia_kowalskaofficial
W 2020 roku oddech wstrzymał cały świat. Kolejne przypadki zakażenia koronawirusem martwiły wielu. Wówczas zachorowała również córka Kasi Kowalskiej, która ostatecznie wylądowała w szpitalu. Z czasem okazało się, że nie był to Covid-19. W jakim stanie zdrowia jest dziś i czym się zajmuje?Kasia Kowalska w trakcie pandemii głośno mówiła o zagrożeniu, apelowała do swoich fanów i prosiła o rozwagę. Trudno było pogodzić się z obostrzeniami, które uniemożliwiały jej odwiedziny córki w szpitalu. Po czasie obie panie odniosły się do tych wydarzeń.
Czytaj dalej
Kasia Kowalska pokazała zdjęcie bez makijażu. Jak wygląda?
Kasia Kowalska
Kasia Kowalska
Kasia Kowalska to jedna z najpopularniejszych polskich artystek scenicznych. Przez lata jej styl nie bardzo się zmienił, mimo że wokalistka już zbliża się do pięćdziesiątki. Niedawno na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie bez makijażu. Obserwatorzy są w szoku.Kasia Kowalska to popularna polska piosenkarka, autorka wielu przebojówNiedawno podzieliła się w sieci wyjątkowym zdjęciem, gdzie jest całkowicie bez makijażuFani przyzwyczajeni do jej mocnego makijażu się mocno zdziwiliKasia Kowalska należy do panteonu największych polskich wokalistek. Największą popularność zdobyła w latach 90., kiedy jej piosenki zdobywały szczyty w plebiscytach popularności. Przez lata przyzwyczaiła fanów do ciężkiego, rockowego wizerunku. Teraz pokazała wyjątkowe zdjęcie.
Czytaj dalej