Swiatgwiazd.pl
fot. KAPiF

Wojciech Wysocki z żoną, fot. KAPiF

Rozwód i dramatyczna diagnoza. Po wielkich problemach aktor Wojciech Wysocki spotkał swojego anioła

24 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Wojciech Wysocki to jeden z najbardziej charyzmatycznych aktorów polskiej telewizji. Wystąpił w licznych spektaklach i serialach, a widzowie nadal kojarzą go z roli lekarza w "Ranczu", choć od zakończenia produkcji minęło ponad 5 lat. Prywatnie mierzył się z wieloma wyzwaniami.

Jako nastolatek miał problemy z prawem, a nawet trafił do aresztu za nieprzychylne hasła w stronę ówczesnej władzy. Los chciał, że na drodze buntownika pojawiła się piękna dziewczyna, z którą chciał spędzić całe życie. Niestety ich historia nie zakończyła się happy endem, choć aktor ostatecznie założył rodzinę.

Wojciech Wysocki — nieudane małżeństwo i ciężka choroba

Młodzieńcza miłość z urodziwą Małgorzatą trwała ponad dekadę, gdy para postanowiła podjąć kolejny krok i rozpocząć związek małżeński. Niestety miesiąc miodowy bardzo szybko się zakończył, a duet już po roku się rozpadł. Jednym z powodów pogorszenia się relacji były zawodowe obowiązki aktora, który coraz częściej zaniedbywał żonę.

Wojciech Wysocki bardzo przeżył rozstanie z ukochaną i długo nie chciał angażować się w żadną poważną relację. Niestety na horyzoncie pojawiły się kolejne problemy, tym razem związane z jego zdrowiem.

W wieku 35 lat usłyszał poważną diagnozę i rozpoczął walkę z nowotworem jąder. Determinacja pozwoliła mu przezwyciężyć trudności, jednak na długo pozostał samotnikiem stroniącym od towarzystwa płci przeciwnej. Skupił się przede wszystkim na karierze i filmowym dorobku.

Na całe szczęście przyjaciel z branży zapoznał go z młodszą o 17 lat Joanną. W życiu aktora pojawiło się światełko nadziei na lepsze życie w towarzystwie ukochanej osoby.

Filip Chajzer

Filip Chajzer już rozstał się z narzeczoną? Media: "Zorientował się, że popełnił błąd"

CZYTAJ DALEJ

Wojciech Wysocki — ponowna szansa w miłości i kolejna diagnoza

W przypadku pary zadziałała słynna miłość od pierwszego wejrzenia. Długo nie zastanawiali się nad różnicą wieku czy trudną przeszłością mężczyzny. Wspólnie podjęli decyzję o przyszłości oraz przeprowadzce.

Spojrzałem i wiedziałem, że chcę z nią spędzić resztę życia — wyznał aktor.

Razem zamieszkali w Warszawie i w 1999 roku powitali córkę, Rozalię. Gdy wydawało się, że Wojciech Wysocki po wielu trudach odnalazł upragnione szczęście, na jego barki spadł kolejny ciężar. Niedługo po narodzinach dziecka usłyszał o nawrocie choroby.

Po zwycięskim starciu aktor nie tracił czasu i poprosił ukochaną o rękę. Ceremonia ślubna odbyła się bez mediów, ale za to w towarzystwie rodziny oraz przyjaciół. Obecnie nadal aktywnie udziela się na deskach teatrów oraz planach zdjęciowych. Siły do stawiania czoła kolejnym wyzwaniom daje mu rodzina, na którą długo czekał.

Zobacz zdjęcia:

Wojciech Wysocki

Wojciech Wysocki z żoną, fot. KAPiF (2014)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. To dlatego Socha ma tak piękne włosy. Nakłada na nie produkt, który kosztuje tylko kilka złotych

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Marek Kondrat, fot. KAPiF, Krzysztof Ibisz, fot. KAPiF

Znani Polacy, którzy mają dużo młodsze żony. Jeden z nich ma żonę młodszą od swoich dzieci

W świecie show-biznesu funkcjonuje wiele par i małżeństw, w których między partnerami jest spora różnica wieku. Temat młodszych partnerek nieprzerwanie od lat wzbudza szereg kontrowersji, tym bardziej, kiedy nowe wybranki serca są w podobnym wieku co własne dzieci. Oto znani Polacy, którzy związali się z dużo młodszymi kobietami.

Zobacz galerię >

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: Viva!

Tagi:

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Leonard Pietraszak z żoną, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Od lat czekał na wybaczenie syna, w trakcie pierwszego małżeństwa poznał drugą żonę. Tak żył Leonard Pietraszak

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Narzeczony Małgorzaty Ohme skomentował doniesienia o rozstaniu. Za nimi trudny czas

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Kim jest żona Tomasza Szczepanika z zespołu Pectus? Muzyk był o krok od ślubu z inną

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Ohme też rozstała się z narzeczonym? Nieoczekiwane doniesienia

Czytaj więcej >
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Tomaszewska wyznała, co naprawdę dzieje się w Dubaju. "To jest dla mnie przykre"

Czytaj więcej >
Szymon Hołownia, Dwa Brzegi - 9 Festiwal Filmu i Sztuki, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Kim jest żona Szymona Hołowni? Urszula ma nietypowy zawód, niewiele kobiet w Polsce się tym zajmuje

Czytaj więcej >