Swiatgwiazd.pl
Sanah

Youtube.com / Patryk Jazowski

Sanah nagle przerwała koncert. "Nie pozwalają mi wejść na scenę!"

22 Lipca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Sanah to jedna z najlepiej zapowiadających się wokalistek w naszym kraju. Jej utwory znane są dopiero od niedawna, ale już zdążyły podbić listy przebojów. Na jednym z jej ostatnich koncertów wydarzyło się coś nieoczekiwanego. Piosenkarka była zmuszona przerwać koncert.

  • Sanah to jedna z najlepiej zapowiadających się wokalistek w Polsce.

  • Jej utwory podbijają listy przebojów, a ona właśnie kończy swoją trasę koncertową #NoSory Tour.

  • Podczas jednego z jej ostatnich koncertów rozpętała się porywista burza. Sanah musiała przerwać koncert, ale i tak zaśpiewała dla swoich fanów.

Sanah jest kolejną utalentowaną wokalistką młodego pokolenia. Od kiedy pojawiła się na muzycznym rynku, skupiła na sobie ogromne zainteresowanie. W czasie jednego z jej ostatnich koncertów wykazała się ogromną charyzmą.

Sanah musiała przerwać koncert

Sanah jest znana na polskiej scenie muzycznej od niedawna, ale jak przyznała w jednym z wywiadów, z muzyką związana jest od wielu lat. Chociaż próbowała dostać się do zagranicznych programów typu talent show, niestety nie udawało jej się przekonać do siebie jurorów. Dziś, jak twierdzi, jest bardzo wdzięczna za to, że jej kariera rozwinęła się dopiero teraz.

Wokalistka kończy właśnie swoją letnią trasę koncertową #NoSory Tour. Na jednym z ostatnich koncertów przydarzyło jej się coś nieoczekiwanego.

Karol Strasburger

Karol Strasburger powiedział, jakim jest ojcem. "Dostaje tyle miłości, ile powinna"

CZYTAJ DALEJ

W trakcie występu nagle rozpętała się burza: Kiedy wokalistka śpiewała razem z Karin Ann utwór "Invisible Dress" w tle można było usłyszeć pioruny i zerwał się silny wiatr. Kolejny podmuch uszkodził dekorację artystki, a sanah musiała jak najszybciej opuścić scenę, żeby żaden z elementów scenografii nie zrobił jej krzywdy -donosi Radio Zet.

Na szczęście Sanah nie poddała się i mimo ulewy zaśpiewała dla swoich fanów.

Sanah: Nie pozwalają mi wejść na scenę

Sanah musiała opuścić scenę, ponieważ zrobiło się naprawdę niebezpiecznie, ale mimo to udało jej się zaśpiewać. W jaki sposób? Kiedy była za sceną chwyciła za mikrofon i krzyknęła do widowni, że obsługa koncertu nie pozwala jej wejść na scenę.

W tej sytuacji zaśpiewała swój hit Ale jazz! a capella. Jej fani byli zachwyceni i szybko zaczęli śpiewać razem z nią. Jak widać, nawet w tak skrajnym położeniu prawdziwi artyści potrafią rozbawić swoją publiczność. Należą się piosenkarce za to wielkie brawa!

Sanah 28 lipca wystąpi w Hyde Parku w Krakowie. Później pojawi się także w Warszawie, na Enea Edison Festival, w Międzyzdrojach, Łodzi i Kazimierzu Dolnym, a już 31 października w Warszawie rozpocznie się jej kolejna trasa -Kolońska i Szlugi Tour.

Zobacz nagranie:

Zobacz post:


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Radio Zet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >