Swiatgwiazd.pl
Sebastian Wątroba

ARTUR BARBAROWSKI/East News

Sebastian Wątroba z W11 przeszedł na emeryturę. Teraz zajmuje się głównie domem i dziećmi

2 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Wiemy, co porabia dziś Sebastian Wątroba. Aktor i policjant znany z popularnego formatu stacji TVN zdecydowanie nie narzeka na nudę, choć w znacznym stopniu zakończyć już aktywność zawodową. Sebastian Wątroba chętnie poświęca tyle czasu, ile tylko może, najbliższym osobom z jego otoczenia.

  • Sebastian Wątroba zasłynął z występu w programie „W11 - Wydział Śledczy”

  • Dziś policjant jest na emeryturze

  • Dawna gwiazda TVP również odmieniła swoje życie

Sebastian Wątroba zdobył ogólnopolską rozpoznawalność poprzez występ w programie emitowanym na antenie TVN „W11 - Wydział Śledczy”. Format oparty na niemieckim oryginale przyciągał przed odbiorniki setki telewidzów, kusząc wartką akcją i kryminalnymi zagadkami. „W11” zniknęło z anteny w czerwcu 2014 roku - gdzie po latach znajduje się gwiazdor serialu paradokumentalnego, Sebastian Wątroba?

Co słychać dziś u Sebastiana Wątroby?

Sebastian Wątroba był ważną częścią programu „W11 - Wydział Śledczy”. Format przedstawiał trzy pary serialowych komisarzy, którzy czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców Krakowa.

Jeden z duetów tworzyli Sebastian Wątroba i Joanna Czechowska. Co warto zaznaczyć, oboje byli stróżami prawa z zawodu. Fakt ten tylko dodawał produkcji charakteru.

Emisja „W11 - Wydział Śledczy” się jednak skończyła, a Sebastian Wątroba zniknął z ekranu. 48-letni gwiazdor ma dziś zupełnie inne priorytety. Okazuje się, iż nie narzeka na brak wolnego czasu, z czym wiążą się jego decyzje zawodowe.

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska poinformowała o zbliżających się zmianach w jej życiu. Gwiazda robi generalne porządki

CZYTAJ DALEJ

Sebastian Wątroba przeszedł bowiem na emeryturę. Prawo wcześniejszego zakończenia pracy zawodowej przysługuje między innymi właśnie policjantom, strażakom czy górnikom. Dawny gwiazdor TVN postanowił skorzystać z tej możliwości i najwyraźniej nie żałuje tej decyzji.

Choć rozdział z intensywną pracą zawodową Sebastian Wątroba ma w swoim życiu za sobą, policjant nie siedzi w zaciszu własnych czterech kątów z założonymi rękami. Uczestniczy w akcjach charytatywnych, a niekiedy nawet przyjmuje oferty występów przed kamerą. To, co zabiera mu jednak obecnie najwięcej czasu, to spędzanie czasu z rodziną.

- Jestem na emeryturze, czasem prowadzę jakiś "eventy", angażuję się w rozmaite akcje charytatywne, a od czasu do czasu gram w filmach i serialach. Jednak przede wszystkim poświęcam czas moim dzieciom. Zajmuję się domem, robię zakupy, sprzątam, gotuję obiady - relacjonował Sebastian Wątroba.

Gdzie podziewa się dziś była gwiazda TVP?

W mediach nie brakuje wzmianek o gwiazdach, które, choć niegdyś niezwykle często gościły na wizji, obecnie wybrały inną zawodową drogę. Wśród nich jest także znana dziennikarka Telewizji Polskiej.

Mowa o Iwonie Kubicz. Kariera dziennikarki w TVP zakończyła się po tym, jak Iwona Kubicz zdecydowała się wystąpić w reklamie. Dziś dawna gwiazda Telewizji Polskiej zawodowo realizuje się między innymi w pracy mediatora (więcej >tutaj<).

Sebastian Wątroba

Sebastian Wątroba

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: SuperExpress

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >