Swiatgwiazd.pl
Ślub od pierwszego wejrzenia - kłótnie Igi i Karola

kadr z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/player.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia": kolejne kłótnie Igi i Karola. Powody były kuriozalne

24 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Najnowszy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostarczył widzom wielu wrażeń. Emocji nie brakowało też samym bohaterom. Szczególne napięcie dało się odczuć między Igą a Karolem. Małżeństwo, któremu widzowie nie wróżą z

  • Iga i Karol są jedną z par piątej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

  • Między małżonkami coraz częściej dochodzi do spięć

  • W ostatnim odcinku powody do kłótni były co najmniej dziwne

  • Psycholog wprost nazwał Igę „osobą przewrażliwioną”

Piąta edycja „Ślubu od pierwszego wejrzenia” rozkręca się coraz bardziej. Dobrani przez ekspertów małżonkowie mają już za sobą wesela i podróże poślubne. Teraz muszą sprawdzić, jak wygląda ich codzienne życie we dwoje.

Fani „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie dają szans Idze i Karolowi

W najnowszym sezonie „Ślubu od pierwszego wejrzenia” widzowie śledzą losy trzech par – Izy i Kamila, Laury i Maćka oraz Igi i Kamila. Od początku dzielą się swoimi opiniami w mediach społecznościowych. Zdecydowana większość fanów programu najsłabiej trzyma kciuki za Igę i Karola.

- Jestem zażenowana zachowaniem Igi. Wydaje mi się, że oczekuje księcia na białym koniu, który będzie spełniał jej zachcianki – komentuje jedna z internautek na Facebooku.

- Dla mnie ta para nie ma racji bytu – dodaje kolejna.

Podobnych opinii jest wiele i często trudno im zaprzeczyć. W najnowszym odcinku, który, choć nie został jeszcze wyemitowany w telewizji, jest już dostępny w Playerze, spięć między Igą a Karolem nie było końca. Co więcej, ich powody mogłyby trafić na listę najbardziej kuriozalnych przyczyn kłótni małżeńskich.

Iga i Karol pokłócili się przy spaghetti

Do pierwszego spięcia między małżonkami doszło w trakcie przyrządzania posiłku. Karol postanowił bowiem zrobić przyjemność swojej żonie i ugotować dla niej spaghetti. Nie przewidział jednak, że jego popis kulinarny zakończy się kolejnym fochem Igi. A wszystko dlatego, że gdy ona postanowiła skosztować smażącego się mięsa, on powiedział do niej „spokojnie”.

- Ja jestem naprawdę spokojna. On tego słowa nadużywa. Cokolwiek bym zrobiła, to jest „spokojnie” – grzmiała świeżo upieczona żona Karola.

To jednak nie koniec. Kolejny powód do kłótni znalazł się, gdy małżonkowie wybrali się na wycieczkę w góry. Wówczas Iga stwierdziła, że jej mąż jest za poważny i zbyt mało się uśmiecha. Tłumaczyła, że ona potrzebuje czerpać energię od innych ludzi. W pewnym momencie polały się łzy.

- Zawsze biorę energię od ludzi, a od niego jej nie mam. I ja już nie jestem sobą, chce mi się płakać (...) Jest za poważny, za poważny we wszystkim – wyznała zrozpaczona Iga.

Na jej uwagi szybko odpowiedział Piotr Mosak. Współpracujący z programem psycholog poradził kobiecie, by ta zrobiła listę „słów zakazanych”, które powodują u niej irytację. Jednocześnie wprost przyznał, że żona Karola jest „osobą przewrażliwioną”.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Grzegorz Hyży opublikował oświadczenie ws. byłej żony

  • Widok grobu księżnej Diany zaniepokoił jej fanów

  • Tylko u nas: Joanna Bartel zdradziła, co dziś łączy ją z serialowym Bercikiem

Źródło: Pudelek, Player, Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >