Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Śmierć zrujnowała plany Perfectu. Grzegorz Markowski wróci na scenę?
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 03.10.2023 18:43

Śmierć zrujnowała plany Perfectu. Grzegorz Markowski wróci na scenę?

Co z powrotem Perfectu?, fot. KAPIF
Co z powrotem Perfectu?, fot. KAPIF

Nie tak miał wyglądać powrót zespołu Perfect z Grzegorzem Markowskim. Doniesienia o śmierci zadały fanom legendarnej grupy bolesny cios.  

Co z powrotem Grzegorza Markowskiego z Perfectem?

Grzegorz Markowski dał się poznać jako lider zespołu Perfect. Na scenie wsytępuje od 1974 roku, ale niedawno poinformował media, że zdecydował się usunąć w cień. Wyjątkiem były występy z córką, Patrycją Markowską

Fani polskiego rocka ucieszyli się, gdy we wrześniu media obiegła wiadomość o tym, że Markowski wraca do zespołu, z którym wydał swoje największe przeboje. Zrobił to dla bliskiego przyjaciela.

Nie żyje wdowa po Jerzym Urbanie. Małgorzata Daniszewska zmarła rok po mężu Nagła śmierć i szybki pogrzeb polskiego aktora. Odszedł znakomity artysta

Jurek Oliwia nie żyje

Wielki powrót Perfectu z Grzegorzem Markowskim zaplanowany był na 22 października. Dochody ze sprzedaży biletów miały wesprzeć leczenie Jurka Oliwy. Niestety media obiegły koszmarne wieści o śmierci mężczyzny.

Perfect, fot. KAPIF
Perfect, fot. KAPIF

“Super Express” informuje, że Jurek Oliwa nie żyje. Wieloletni współpracownik grupy Perfect przegrał długą i ciężką walkę ze złośliwym nowotworem. O śmierci mężczyzny poinformował Klub Forty Kleparz.

Jurka Oliwy już nie ma z nami. Odszedł dziś do swoich koleżanek i kolegów artystów zrealizować im najpiękniejszy koncert - już tam w niebie.

Jurek Oliwa nie żyje, fot. Facebook
Jurek Oliwa nie żyje

Czy Grzegorz Markowski wystąpi z Perfectem?

Oliwa musiał stawić czoła rozsianemu rakowi niedrobnokomórkowemu. Specjalnie dla niego, aby wesprzeć go i zebrać fundusze na leczenie, Perfect zdecydował się powrócić w swoim najlepszym składzie, czyli z Grzegorzem Markowskim na froncie. 

Zespół nie złożył broni i postanowił zaśpiewać dla publiczności, która zakupiła bilety-cegiełki. Cały dochód – zamiast na leczenie Jurka Oliwy – zostanie przekazany rodzinie zmarłego. Koncert odbędzie się 22 października.

Perfect, fot. KAPIF
Perfect, fot. KAPIF
Perfect, fot. KAPIF
Perfect, fot. KAPIF
Perfect, fot. KAPIF
Perfect, fot. KAPIF