Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Ziomek ma ślub". Smolasty pokazał zdjęcie z wesela. Książulo ujawnił jeszcze więcej
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 17.06.2024 17:15

"Ziomek ma ślub". Smolasty pokazał zdjęcie z wesela. Książulo ujawnił jeszcze więcej

Smolasty i Książulo
fot. Instagram

Smolasty i Książulo to popularni polscy twórcy. Ich połączenie razem może jednak zaskoczyć, a teraz właśnie tak się stało. Pokazali zdjęcia z wesela, na którym byli.

Kariera Smolastego

Smolasty, to przedstawiciel młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej, który zdobył popularność dzięki kilku utworom, które znalazły się na szczytach radiowych list przebojów. Do jego najbardziej znanych piosenek należą "Uzależniony", "Fake Love" oraz "Jestem, Byłem, Będę", dzięki której artysta zadebiutował na profesjonalnym rynku muzycznym. Największą popularność przyniosła mu właśnie muzyka i spotkania z fanami na koncertach. 

Smolasty nagrał również dwa utwory z Dodą – "Nim zajdzie słońce" i "Nie żałuję". W pewnym momencie pojawiły się nawet sugestie, że między nimi może być coś więcej, niż tylko współpraca. Piosenkarka rozwiała jednak te spekulacje w swoim programie “Dream Show”.

Teraz pokazał zdjęcie z popularnym twórcą internetowym, z którym bawił się na weselu.

Smolastemu na koncercie zapaliła się koszula Awantura pomiędzy Dodą i Smolastym. Poważne oskarżenia

Kim jest Książulo?

Obecnie Książulo to profesjonalny vloger, którego filmy przyciągają miliony widzów, z ponad milionem subskrybentów na jego kanale. Specjalizuje się w branży gastronomicznej, testując jedzenie, zwłaszcza fast foody. 

Niektóre z jego popularnych filmów to "Najlepszy chińczyk", "Test hotdogów ze stacji" oraz "Najdroższy i najgorszy kebab". Pod koniec 2023 roku szerokim echem odbił się jego film o cukierni z rurkami na warszawskiej Woli, która była na skraju zamknięcia. Po opublikowaniu filmu przed cukiernią ustawiły się długie kolejki. 

Książulo jest również aktywny na innych platformach, w tym na Instagramie.

Smolasty i Książulo wzięli ślub

Smolasty właśnie opublikował zdjęcie z Książulem na swoim profilu na Instagramie. Artysta ubrany w białą koszulę patrzy w obiektyw. Książulo natomiast ubrany w siwy garnitur skupia się na talerzu pełnym jedzenia. Podpis Smolastego świadczy o tym, że twórcy są na weselu.

Ziomek ślub ma – napisał Smolasty.

Po relacjach na Instagramie Książula, który był bardziej wylewny w sieci, wszystko stało się jasne. Jedna z nich obejmowała pusty talerz, stojący na weselnym stole. Na innej widać było, jak elegancko ubrany jest. Ta najbardziej wymowna pokazywała młodą porę na parkiecie, namiętnie całującą się. 

Najwyraźniej Smolasty i Książulo świętowali ślub swojego wspólnego kolegi. Zdjęcia poniżej.

Książulo i Smolasty na weselu, fot. Instagram
Książulo i Smolasty na weselu, fot. Instagram
Książulo i Smolasty na weselu, fot. Instagram
Książulo i Smolasty na weselu, fot. Instagram
Książulo i Smolasty na weselu, fot. Instagram
Książulo i Smolasty na weselu, fot. Instagram