Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan to jej największy fan. Radosław pokazał, jak reaguje na widok mamy w TV
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.02.2023 21:04

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan to jej największy fan. Radosław pokazał, jak reaguje na widok mamy w TV

Małgorzata Rozenek-Majdan
KAPiF; instagram.com/r_majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan może się pochwalić liczną rodziną. Dziennikarka jest bardzo aktywna zawodowo, ale w wywiadach podkreśla, jak ważni są dla niej jej bliscy. Najwyraźniej uczucia te są wzajemne. Mąż prezenterki nagrał reakcję ich syna na widok mamy w telewizji.

Trzeci i najmłodszy syn Małgorzaty, Henryk, urodził się 10 czerwca 2020 roku. Dla Radosława Majdana jest pierwszym potomkiem. Dumny ojciec często dzieli się w mediach społecznościowych relacjami z chwil spędzanych w towarzystwie malucha.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się w telewizorze. Reakcja Henia jest bezcenna

Jedną z aktywności zawodowych, które od kilku miesięcy pochłaniają Rozenek, jest praca w "Dzień dobry TVN". Prezenterka jest tam współprowadzącą i towarzyszy Krzysztofowi Skórzyńskiemu. Radek Majdan pokazał, jak zareagował Henio, kiedy zobaczył mamę w telewizji.

Na nagraniu z Instagrama widzimy, jak ojciec i syn spędzają razem czas, wylegując się na łóżku w sypialni. Obaj oglądają śniadaniówkę TVN, a na ekranie widać akurat Małgorzatę Rozenek. Dziennikarka przeprowadzała akurat wywiad z zespołem ludowym. Kiedy Henryk zobaczył mamę, zaczął ją głośno nawoływać.

Widać, że chłopiec dopiero uczy się mówić, ale zachęcony przez tatę, po chwili z ogromnym zaangażowaniem zaczął krzyczeć "Mami! Mami!", patrząc z uśmiechem na ekran. "Gdy Henio widzi mamę w DDTVN" napisał Majdan, dodając emotikony z serduszkami zamiast oczu.

Małgorzata Rozenek-Majdan: dzieci i rodzina

Małgorzata ma w sumie trzech synów. Stanisław, urodzony w 2006 roku, oraz Tadeusz, który przyszedł na świat w 2010, to owoc małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Para rozstała się w 2013, jednak obaj chłopcy mają bardzo dobry kontakt z ojcem.

Niedługo po rozwodzie z aktorem Małgosia poznała Radosława Majdana. Para wzięła ślub 10 września 2016 roku. Henryk urodził się cztery lata późnej. "To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Dzisiaj o godzinie 6:35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. Snuję już co do niego plany treningowe" żartował na Instagramie dumny tata.

Małgorzata i Radosław nie ukrywali, że długo starali się o dziecko. Para przyznawała, że korzystała przy tym z pomocy metody in vitro. Dzięki niej na świat przyszli też dwaj starsi synowie Rozenek.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Rozenek-Majdan
Henio widzący Małgorzatę Rozenek-Majdan w telewizji, fot. instagram.com/r_majdan

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przeciwstawili się TVP? Zdjęcie obiegło sieć

  2. Prokuratura zajęła się sprawą Antka Królikowskiego. "Zostało wszczęte dochodzenie"

  3. Edyta Jungowska: Kariera, mąż, życie prywatne. Kim jest mąż gwiazdy "Na dobre i na złe"?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].