Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Szymon Hołownia przekazał smutne wieści o śmierci. W domu jego rodziców doszło do tragedii
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.11.2023 12:46

Szymon Hołownia przekazał smutne wieści o śmierci. W domu jego rodziców doszło do tragedii

Szymon Hołownia przekazał smutne wieści, fot. Piotr Molecki/East News; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Szymon Hołownia przekazał smutne wieści, fot. Piotr Molecki/East News; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Szymon Hołownia pełni od niedawna w Sejmie funkcję marszałka. W jego życiu prywatnym doszło jednak do dramatu. Polityk i były prezenter “Mam talent!” podzielił się z internautami smutną refleksją.

Szymon Hołownia w nowej roli

Szymon Hołownia został ustanowiony nowym marszałkiem Sejmu i szybko odnalazł się w swojej roli. Jest sprawnym moderatorem obrad i asertywnie zwalcza nadużycia posłów, którzy próbują zakłócić przebieg dyskusji.

Poza obozem Prawa i Sprawiedliwości, któremu przejęcie funkcji przez byłego prowadzącego “Mam talent!” jest wyraźnie nie w smak, komentatorzy bardzo dobrze oceniają pierwsze dni urzędowania polityka.

Szymon Hołownia zakpił z Andrzeja Dudy. Internauci natychmiast wyczuli, co ma na myśli Kompromitujące zdjęcie Szymona Hołowni w sieci! Tak zaczyna karierę Marszałka Sejmu

Przykra sytuacja w domu rodziców Szymona Hołowni

O ile w życiu zawodowym Szymon Hołownia nie ma póki co powodów do zmartwień, o tyle w prywatnym nie jest już tak kolorowo. Wszystko w związku z dramatem, jaki rozegrał się w domu rodziców marszałka.

W przepełnionym emocjami poście opublikowanym na Facebooku polityk podzielił się z internautami refleksją dotyczącą ogromnej straty, z jaką obecnie się mierzy. Stracił prawdziwego przyjaciela, który towarzyszył mu od 12 lat.

Szymon Hołownia o śmierci przyjaciela

Szymon Hołownia w natłoku obowiązków zdążył pojechać do domu rodziców, gdzie pożegnał się z umierającym przyjacielem. U pieska zaledwie 3 dni wcześniej wykryto nowotwór, który nie dawał żadnych objawów.

W lipcu odszedł jeden pies moich rodziców, Wania. Jeszcze nie zagoiła się rana po tym, jak tygodnie temu na drugą stronę pobiegła nasza Żelka. Dziś popołudniu na wieczny spacer poszedł Dziuniek, drugi domownik moich mamy i taty - wyjaśnił Szymon Hołownia.

Wspomniany psiak należał do polityka, jednak w związku z tym, że ciężko znosił samotne przebywanie w domu w czasie gdy Hołownia przebywał w pracy, jego właściciel postanowił przekazać go pod opiekę rodzicom.

Dziuniek odszedł z powodu nowotworu, choć wcześniej nie wykazywał żadnych objawów choroby. Miał 12 lat. Marszałek Sejmu opatrzył swój wpis zdjęciem, na którym zobaczyć możemy pieska.

Z tymi naszymi psami, z tym ich za krótkim życiem to naprawdę zostało źle pomyślane, coś tu jest cholernie nie tak… - podsumował Szymon Hołownia.

Szymon Hołownia
Szymon Hołownia, fot. KAPiF
Szymon Hołownia
Szymon Hołownia, fot. KAPiF
Szymon Hołownia
Szymon Hołownia, fot. KAPiF