Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Szymon Hołownia zaatakowany. Jest natychmiastowa reakcja. Coś takiego nigdy wcześniej się nie zdarzyło
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.12.2023 14:13

Szymon Hołownia zaatakowany. Jest natychmiastowa reakcja. Coś takiego nigdy wcześniej się nie zdarzyło

Szymon Hołownia
Szymon Hołownia broni się przed atakiem, fot. KAPiF

Szymon Hołownia w ostatnim czasie bije rekordy popularności jako nowy marszałek Sejmu. Niestety zwiększone zainteresowanie wystawiło byłego prezentera TVN na celownik. Mężczyzna został zaatakowany i musiał podjąć natychmiastową decyzję. Wszyscy to zobaczyli.

Szymon Hołownia wiedzie prym w Sejmie

Jeszcze do niedawna Szymon Hołownia znany był głównie ze swoich występów w programie rozrywkowym "Mam talent!". Tam wraz z Marcinem Prokopem podbijał serca widzów i zjednał sobie rzeszę fanów. To właśnie oni śledzą jego karierę w polityce, którą rozpoczął oficjalnie startem w wyborach prezydenckich w 2020 roku.

Dziś jednak jego popularność wzrasta w ekstremalnym tempie. Wszystko z powodu wystąpień podczas posiedzeń Sejmu. Obrady stały się w mediach społecznościowych viralem, a Szymon Hołownia został swego rodzaju największą gwiazdą polityki. Niestety nie wszyscy podchodzą z entuzjazmem do jego postawy.

Prześwietlamy oświadczenia majątkowe Tuska, Kaczyńskiego i Hołowni. Wielkie zaskoczenie u przyszłego premiera W "Dzień dobry TVN" zaczęli mówić o tajemnicach Szymona Hołowni. Słowa Prokopa poszły na żywo, ujawnił prawdę o marszałku

Posiedzenia Sejmu internetową sensacją. Szymon Hołownia w swoim żywiole?

Od czasu przejęcia stanowiska marszałka przez Hołownię, każde posiedzenie Sejmu jest niemałą rozrywką dla wielu internautów, którzy rzetelnie oglądają internetowe transmisje. Jednym z ciekawszych punktów jest zawsze interakcja Szymona Hołowni z politykami. Dziennikarz wielokrotnie wykazał się ciętym językiem, humorem i dystansem do wykonywanej roli.

W mediach społecznościowych z łatwością można zobaczyć, że obecny marszałek dodaje do polityki wektor rozrywkowy, który przyciąga widzów. Niestety takie zachowanie przysporzyło politykowi również sporo problemów.

Dotychczas Szymon Hołownia mógł liczyć na prywatność, do której jedynie sporadycznie zapraszał internautów. Teraz jednak jego każdy krok jest surowo przez nich oceniany. Po ataku musiał stanąć we własnej obronie.

Szymon Hołowania zaatakowany. Stanął we własnej obronie

Niestety wysokie stanowisko nie uchroniło marszałka od nieprzyjemnych sytuacji. Jego otwartość i chęć pozostania w kontakcie z fanami przyniosła mu zgubę. Pod jednym z najnowszych postów w mediach społecznościowych internauta zaatakował Szymona Hołownię, zarzucając mu brak profesjonalizmu.

Zobaczymy co Ty zrobisz, bo póki co, to w Sejmie jest kabaret i wytykanie błędów, a może czas na zrobienie czegoś dobrego dla obywateli, nie tylko obietnic - grzmiał internauta.

Marszałek nie miał zamiaru zostawić sprawy bez wyjaśnienia. W komentarzach odpowiedział na zarzuty niezadowolonego mężczyzny. Pierwszy raz widzimy, żeby marszałek Sejmu aż tak angażował się w kontakt z obywatelami i to za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Do zrobienia jest bardzo dużo i zrobimy tę robotę dla Polski. Ale trzeba zrobić ten ostatni krok i powołać rząd zgodny z wolą Wyborców z 15.10 - odpowiedział krótko.

Szymon Hołownia
Szymon Hołownia broni się przed atakiem, fot. tiktok.com/@szymon.holownia
Szymon Hołownia
Szymon Hołownia broni się przed atakiem, fot. KAPiF
Szymon Hołownia
Szymon Hołownia broni się przed atakiem, fot. KAPiF
Szymon Hołownia
Szymon Hołownia broni się przed atakiem, fot. KAPiF