Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tadeusz Sznuk ogłosił to oficjalnie na wizji. Ujawnił widzom jeden z największych sekretów programu
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.01.2024 14:45

Tadeusz Sznuk ogłosił to oficjalnie na wizji. Ujawnił widzom jeden z największych sekretów programu

Tadeusz Sznuk, kadr z programu "Jeden z dziesięciu"/TVP
Tadeusz Sznuk, kadr z programu "Jeden z dziesięciu"/TVP

Program “Jeden z dziesięciu” emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej już od 1994 r. Nie wszystkie tajemnice show zostały jednak rozwiane przez lata jego funkcjonowania. Prowadzący Tadeusz Sznuk postanowił wyjawić jedną z nich.

"Jeden z dziesięciu" niezmiennie popularny

Jednym z najdłużej trwających na antenie Telewizji Polskiej programów rozrywkowych jest bez wątpienia “Jeden z dziesięciu” - teleturniej prowadzony niezmiennie przez Tadeusza Sznuka.

By osiągnąć sukces w formacie, wykazać trzeba się niebagatelnym zasobem wiedzy w najróżniejszych dziedzinach: matematyki, historii, przyrody, czy polityki. Choć formuła od lat pozostaje niezmienna, widzowie wciąż ją cenią i chętnie zasiadają przed telewizorami, by kibicować uczestnikom.

Główną nagrodą w wielkim finale “Jednego z dziesięciu” jest kwota 40 tys. zł. W każdym z odcinków zwycięzca otrzymuje dodatkowo 5 tys. zł i możliwość pobytu w luksusowym hotelu dla dwóch osób.

Co dalej z "1 z 10"? Tadeusz Sznuk właśnie wydał komunikat o ukochanym teleturnieju Polaków Uczestnik "1 z 10" o chorobie Tadeusza Sznuka. Za kulisami był świadkiem przykrych scen

Tadeusz Sznuk wyjawia tajemnicę "Jednego z dziesięciu"

Wspomniane wyżej nagrody to jednak nie wszystko, co “Jeden z dziesięciu” oferuje swoim uczestnikom. Każdy z nich otrzymuje również torebkę z prezentem. Na antenie nigdy nie pokazywano, co jest w środku.

Przez lata informacja o tym, czym w zasadzie są owe upominki, objęta była tajemnicą. Sekret znały tylko osoby pracujące przy programie oraz, rzecz oczywista, sami obdarowywani.

W ostatnim odcinku “Jednego z dziesięciu” Tadeusz Sznuk przyznał, że często otrzymuje pytania o to, co znajduje się w torebkach. Nie widział przeszkód, by rozwiać wszelkie wątpliwości na antenie.

Co kryje się w torebkach z nagrodami "1 z 10"?

Tadeusz Sznuk nie chciał trzymać widzów dłużej w niepewności. W czasie, gdy pani Sylwia rozdawała uczestnikom torebki z podarunkami, prezenter zwrócił się do widzów i wyjaśnił, co jest w środku.

Te pamiątki, ponieważ państwo pytają ciągle, to eleganckie zegarki - zdradził prowadzący.

Tadeusz Sznuk miał z pewnością nadzieję, że swoją odpowiedzią wyczerpał temat. Znając jednak ciekawskich internautów, wkrótce zaczną dopytywać gospodarza “Jednego z dziesięciu” o to, jakiej marki są ofiarowywane bohaterom programu zegarki.

Zobacz: Caroline Derpienski spotyka się z dużo starszym partnerem. Ujawniono jego tożsamość. Zaczęła się tłumaczyć

Tadeusz Sznuk
Tadeusz Sznuk, fot. KAPiF
Tadeusz Sznuk
Tadeusz Sznuk, fot. KAPiF
Tadeusz Sznuk
Tadeusz Sznuk, fot. KAPiF