Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak Danuta Holecka zareagowała na Annę Popek w TV Republika. To mówi wszystko o ich relacjach
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.04.2024 09:30

Tak Danuta Holecka zareagowała na Annę Popek w TV Republika. To mówi wszystko o ich relacjach

Anna Popek, Danuta Holecka
Danuta Holecka reaguje na debiut Anny Popek w TV Republika, fot. KAPiF

Po trzech dekadach współpracy z TVP Anna Popek przeniosła się do konkurencyjnej stacji. Produkcja TV Republika szykuje doświadczoną dziennikarkę na "twarz stacji". Jak z tym czuje się Danuta Holecka? Do tej pory to ona była najgłośniejszym transferem. Świat Gwiazd zdradza zakulisowe smaczki.

Anna Popek dołącza do TV Republika. Czym się zajmie?

Po 30 latach prezenterka zamiesiła obszerne oświadczenie dotyczące zakończenia współpracy z Telewizją Polską. Po wpisie można było wywnioskować, że gwiazda wcale nie żegna się z pracą przed kamerami.

Mam 56 lat, ale czuję wolę działania, czuję energię i chęć zmian, pragnienie, by być sobą. Sobą prawdziwą. Jeśli będziecie chciały, jeśli będziecie chcieli być ze mną na tej drodze- to razem przekonamy się, że zmiana jest częścią życia. Jest jego sensem i przygodą. Przygodą, która zawsze kończy się dobrze o ile prowadzi do prawdziwej przemiany - mówiła tajemniczo.

Szybko okazało się, że duże doświadczenie Anny Popek jest sporym atutem na rynku, a ona sama niedługo martwiła się "bezrobociem". W poniedziałkowy poranek zadebiutowała w śniadaniówce TV Republika. Od samego początku produkcja miała twardy orzech do zgryzienia, by dobrać najbardziej profesjonalnego prezentera do duetu z gwiazdą.

Szefostwo miało plan, by śniadaniówka pojawiła się w ramówce już na święta, ale był problem ze znalezieniem współprowadzącego dla pani Anny. I wciąż szukany jest prezenter, który będzie na równym poziomie, co prezenterka zarówno pod względem doświadczenia dziennikarskiego, jak i wiedzy oraz obycia przed kamerą - przekazał Świat Gwiazd.

Teraz wszystko jest już jasne. Ujawniono, jakie plany ma stacja względem Anny Popek. Dotychczasowa gwiazda TV Republiki ma się czego obawiać?

Anna Popek narobiła problemów TV Republika. Wiemy co ze śniadaniówką i jej transferem Gwiazdy na gali magazynu "Bussineswoman & Life": Anna Popek, Katarzyna Bujakiewicz, Klaudia Carlos…

TV Republika ma poważne plany co do Anny Popek. Danuta Holecka zagrożona?

Anna Popek w poniedziałkowy poranek bladym świtem powitała widzów TV Republika w programie "Republika wstajemy". Do doświadczonej prezenterki dołączył Rafał Patyra. Duet ma za sobą pierwsze kroki w konkurencyjnej stacji telewizyjnej. Okazuje się, że produkcja ma spore ambicje wobec byłej gwiazdy TVP. Śniadaniówka nie będzie jej jedynym projektem.

Anna Popek będzie więc mieć sporo pracy, zwłaszcza że szefowie szykują ją na główną gwiazdę stacji. Mają zamiar powierzyć jej także inny format, nie tylko śniadaniówkę. W każdym razie wygląda to wszystko bardzo ambitnie - zdradzał nasz informator.

Jak na takie zainteresowanie reaguje Danuta Holecka? Gospodyni serwisu informacyjnego "Dzisiaj" była dotąd największą gwiazdą TV Republika. O jej transferze i odejściu z Telewizji Polskiej mówiono jeszcze przed wielkimi roszadami. Teraz czuje oddech Anny Popek na karku? Szczegóły poniżej.

Danuta Holecka reaguje na Annę Popek w TV Republika. Jej pozycja wisi na włosku?

Debiut Danuty Holeckiej na antenie TV Republika odbił się szerokim echem w mediach. Jej pierwsze wydanie serwisu informacyjnego było prawdziwym hitem pod względem oglądalności. Jak się dowiadujemy, plany szefostwa, by to Anna Popek była główną twarzą stacji, dotarły już do Danuty Holeckiej. Czy gwiazda "Dzisiaj" nie obawia się konkurencji i nie jest zazdrosna o nową faworytkę szefów?

Pani Holecka nie tylko nie jest zazdrosna o panią Annę, a wręcz cieszy się z jej dołączenia do Republiki i z tego, że to ona ma być gwiazdą. Sama ma dość zainteresowania mediów po tym, co ją spotkało, gdy pracowała w TVP. Ceni sobie święty spokój. Kibicuje zatem Annie Popek i cieszy się, że teraz cała uwaga jest na nią skierowana - dodaje nasz informator.

Wygląda na to, że TV Republice wystarczy miejsca dla obu byłych gwiazd TVP. Czas pokaże, czy Anna Popek przyciągnie porównywalną widownię do "Pytania na śniadanie". Stacja ma wobec niech wiele nadziei.

Anna Popek
Anna Popek debiutuje w TV Republika, fot. Instagram
Anna Popek
Anna Popek debiutuje w TV Republika, fot. Instagram
Anna Popek
Anna Popek debiutuje w TV Republika, fot. YouTube @ TV Republika
Danuta Holecka
Danuta Holecka reaguje na debiut Anny Popek w TV Republika, fot. KAPiF
Danuta Holecka
Danuta Holecka reaguje na debiut Anny Popek w TV Republika, fot. KAPiF