Żaklina Ta Dinh zasłynęła udziałem w lubianym programie TVN "Top Model". Influencerka niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko — córeczkę Liyę. Teraz modelka znowu wylądowała w szpitalu. O szczegółach poinformowała na swoim profilu na Instagramie.Gwiazda TVN trafiła do szpitala. W swoich social mediach zamieściła nagranie, gdzie zdradziła, że powodem jej wizyty w placówce są powikłania po porodzie.
Wspaniałe wieści dla fanów programu TVN ,,Top Model". Jedna z uczestniczek w niebanalny sposób podzieliła się informacją o ciąży. Fani są zachwyceni.Żaklina Ta Dinh to jedna z uczestniczek 7 edycji programu ,,Top Model"Po zakończeniu programu nie zrobiła kariery w modelingu, za to aktywnie działa w social mediachZa pośrednictwem Instagrama podzieliła się z fanami dobrą nowiną,,Top model" to program TVN, który przez lata wyrobił sobie wierne grono fanów. Śledzą oni zarówno zmagania modelek i modeli w kolejnych odcinkach, ale i ich losy po zakończeniu programu. Niedawno dowiedzieliśmy się wspaniałej nowiny z życia jednej z uczestniczek - Żaklina Ta Dinh jest w ciąży.
Wczoraj miał miejsce finałowy odcinek Top Model. Choć oczywiście główne emocje wzbudzał wybór zwycięzcy tej edycji programu, producenci chcieli dostarczyć widzom jeszcze kolejnych wrażeń. Te miał zagwarantować występ Moniki Brodki.Mówimy tu o jednej z najbardziej popularnych wokalistek w kraju, więc jej występ powinien być gratką dla telewidzów, ale wcale się taką nie okazał. Wielu z nich dało znać o swoim niezadowoleniu związanym z występem piosenkarki.
Uczestnicy programu Top Model poddawani są różnym, nietypowym, ale jednak związanym z modelingiem wyzwaniom. Z jednym z nich musieli zmierzyć się w trakcie nagrywania odcinka, który swoją premierę będzie miał w najbliższą środę.Zadanie to już zdążyło wzbudzić sporo kontrowersji, a to ze względu na zagrożenia, które były z nim związane.
Właścicielka alpak, które wykorzystano do sesji w "Top Model", opowiedziała jak wyglądała praca na planie produkcji TVN.Od kilku dni w sieci panuje oburzenie, związane z najnowszym odcinkiem "Top Model". Uczestnicy mieli w nim bowiem "męczyć" alpaki podczas sesji zdjęciowej. Dziś wypowiedziała się w tej sprawie właścicielka zwierząt.
Były uczestnik "Top Model", Michał Baryza, uległ poważnemu wypadkowi. Podzielił się przemyśleniami prosto z łóżka szpitalnego, nie kryje przerażenia.Michał Baryza jest znaną postacią z TVNPoza modelingiem zajmuje się także sportemNiedawno uległ poważnemu wypadkowiNiebezpieczny wypadek byłego uczestnika "Top Model". Michał Baryza czeka na operację w szpitalu. Sytuacja jest dramatyczna.
Media przekazują dobre nowiny dotyczące Krzysztofa IbiszaDziennikarz miał oświadczyć się swojej partnerceSerwis Pudelek skontaktował się z prezenterem, by potwierdzić doniesieniaKrzysztof Ibisz ma za sobą dwa rozwodyInformacja o zaręczynach Krzysztofa Ibisza dotarła do mediów pod koniec lutego. Serwis Pudelek podjął się przeprowadzania drobnego dziennikarskiego śledztwa w tej sprawie - podejrzewano, że prezenter w tajemnicy poprosił o rękę Joannę Kudzbalską. By potwierdzić doniesienia, portal skontaktował się z Krzysztofem Ibiszem osobiście.