Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To na pewno Ewa Farna? Tylko zobaczcie, jaka ona chudziutka! Oto sekret nowej figury gwiazdy
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.02.2024 18:13

To na pewno Ewa Farna? Tylko zobaczcie, jaka ona chudziutka! Oto sekret nowej figury gwiazdy

Ewa Farna
Ewa Farna po metamorfozie, fot. KAPiF; Instagram

Ewa Farna jeszcze niedawno mierzyła się z hejtem z powodu swojej sylwetki. Czy teraz zamknie usta krytykantom? Nowe zdjęcia piosenkarki pokazują ją po gigantycznej metamorfozie.

Ewa Farna: kariera, wizerunek

Ewa Farna zrobiła gigantyczną karierę nie tylko w Polsce, ale i w Czechach. Pochodzi z polskiej rodziny, która mieszkała na Zaolziu. Wiele jej płyt trafiło na szczyty rankingów w obu tych krajach. Po raz pierwszy świat usłyszał o niej, kiedy miała zaledwie 10 lat.

Dziesięcioletnia Ewa zaśpiewała „Chcę do Bodzia” na lokalnym konkursie na najlepszą interpretację piosenki Maryli Rodowicz. W nagrodę wystąpiła z artystką podczas jednego z jej koncertów. Na czeskim rynku muzycznym debiutowała w 2006 roku. Jej pierwszy album od razu zyskał status platynowej płyty. W Polsce krążek pojawił się rok później.

Od tego czasu Farna nieustająco tworzy. Jej ostatnia płyta „Umami” została wydana w 2022 roku. Artystka pracuje też nad przeróżnymi projektami muzycznymi i występuje w programach rozrywkowych. W życiu prywatnym miała jednak w ostatnich latach wiele trosk. Jak to wszystko zniosła? Szczegóły poniżej.

Ewa Farna zalana łzami u Kuby Wojewódzkiego. Wystarczyło kilka słów Agnieszki Holland To był cios, Ewa Farna długo nie mogła się pozbierać po tej zdradzie. "Dowiedziałam się o tym z gazet"

Ewa Farna walczyła z hejtem z powodu swojej wagi

Prywatne życie Ewy Farnej pełne jest wzlotów i upadków. W 2017 roku przypieczętowała swoją wielką miłość i poślubiła Martina Chobota. Para doczekała się dwojga dzieci: syna Artura (w 2019) i córki Elli (w 2022). Mimo tych radości życie piosenkarki nieustannie zatruwał hejt. Niecywilizowani internauci ciągle krytykowali ją za jej sylwetkę.

Chcę Wam powiedzieć, że zawsze mocno starałam się podkreślać to, że fakt, iż nie ważę 50 czy nawet 60 kg, nie znaczy, że nie mam prawa być piosenkarką czy pojawiać się na okładkach... Szok – to nie znaczy też, że prowadzę niezdrowy styl życia! – odpowiadała Farna hejterom.

Teraz wścibscy krytykanci stracili jednak wszelkie argumenty. Nowe zdjęcia Farnej pokazują gigantyczną metamorfozę, jaką przeszła gwiazda. Szczegóły i fotografie znajdziecie poniżej.

Ewa Farna schudła, jak wygląda teraz, nowe zdjecia
Ewa Farna w 2021 roku, fot. KAPiF

Ewa Farna schudła, jak wygląda teraz? Nowe zdjęcia

Na nowych zdjęciach, jakie Farna opublikowała na Instagramie, widzimy ją w obcisłej, srebrnej sukience. Opalizująca kreacja wspaniale układa się na jej szczupłym ciele. Jak udało się jej schudnąć? O wszystkim opowiedziała w rozmowie z czeskim portalem Blesk. Ewa zawdzięcza nową sylwetkę aktywności fizycznej, odpowiedniemu odżywianiu się oraz radom specjalistów.

Ruch, jakikolwiek lubisz – nie tylko po to, żeby schudnąć, ale również, by zachować zdrowie. Słuchaj ekspertów, a nie osób, które znasz z Instagrama. Korzystaj ze sprawdzonych źródeł – mówi Farna w wywiadzie.

Piosenkarka podkreśla też, że zdrowe żywienie nie polega na ograniczaniu wszystkiego oraz stosowaniu kolejnych diet „cud”.  Należy słuchać swojego organizmu oraz polegać na tym, co poradzą nam eksperci: dietetycy oraz lekarze.

Ewa Farna schudła, jak wygląda teraz, nowe zdjecia
Ewa Farna w 2022 roku, fot. KAPiF
Ewa Farna schudła, jak wygląda teraz, nowe zdjecia
Ewa Farna w 2022 roku, fot. KAPiF
Ewa Farna schudła, jak wygląda teraz, nowe zdjecia
Ewa Farna w 2009 roku, fot. KAPiF

Źródło: Blesk.cz, ShowNews