Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tomaszewska chwali się pierścionkiem i tonie w gratulacjach. Ukrywa partnera, ale my wiemy o nim całkiem sporo
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.06.2024 20:37

Tomaszewska chwali się pierścionkiem i tonie w gratulacjach. Ukrywa partnera, ale my wiemy o nim całkiem sporo

Małgorzata Tomaszewska
fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska niedawno została mamą drugiej pociechy. Teraz pokazała zdjęcie pierścionka, co wywołało lawinę gratulacji. Co wiadomo o jej tajemniczym partnerze?

Małgorzata Tomaszewska została mamą, a teraz się zaręczyła?

Małgorzata Tomaszewska ma już za sobą dwa rozwody. O jej pierwszym mężu niewiele wiadomo. Drugi, Ahmet Seyfi Yigit Tarci, jest ojcem jej synka Enzo. Para rozwiodła się już jakiś czas temu, a dziennikarka zdążyła znaleźć nową miłość i doczekać się wspólnego dziecka.

Córka Tomaszewskiej otrzymała imię Laura. Urodziła się w lutym 2024 roku. Rodzice są niezwykle szczęśliwi. 

Cała rodzina jest bardzo radosna, a radosna rodzina zawsze była moim największym marzeniem – wyznała jakiś czas temu Małgosia w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Niedawno była dziennikarka TVP publikowała urokliwe zdjęcia z córką znad basenu. Teraz także pokazała kadr znad basenu, jednak nagranie przedstawiało coś całkiem innego. Pierścionek, do złudzenia przypominający ten, który należał do księżnej Diany i Kate Middleton, szczegóły poniżej.

Małgorzata Tomaszewska pokazała córeczkę. Lawina komentarzy Małgorzata Tomaszewska zachwyca figurą 2 miesiące po porodzie

Małgosia Tomaszewska pokazała film z pierścionkiem

Pierścionek, jaki otrzymała od Williama księżna Kate, wcześniej należał do Diany. Był to ciemny szafir, otoczony wianuszkiem białych diamentów. Bardzo podobny model pokazała właśnie na palcu Tomaszewska, zdjęcia obu znajdziecie na końcu tego tekstu. Natychmiast posypały się gratulacje.

  • Gratulacje! Będzie wesele.
  • Czas na gratulacje! Wszystkiego najlepszego.
  • Gratulacje, dużo miłości!
  • Gratulacje, Kochana! Uściski dla Was. Będziecie wspaniałym małżeństwem.
  • Małgoniu, przepiękny pierścionek zaręczynowy. Życzę wam szczęścia i miłości, moja najdroższa. Ściskam mocno Laurkę, Enzusia i Ciebie i oczywiście Roberta też.
  • Super kochana! Gratulacje.
  • Gratulacje, piękny pierścionek.
  • Uuu, zaręczyny!
  • Wow, gratulacje, piękny pierścionek.
  • Piękny pierścionek Małgosiu, gratuluję – zachwycają się fani i znajomi.

Tomaszewska opatrzyła nagranie melodią z piosenki Teddy'ego Swimsa “Lose Control”. Opowiada o utracie kontroli nad miłością, którą czuje się do partnera. A co wiadomo o jej partnerze? Nasza redakcja dowiedziała się całkiem dużo, szczegóły poniżej.

Kim jest partner (narzeczony?) Małgorzaty Tomaszewskiej?

Redakcja Świata Gwiazd dotarła do osoby z otoczenia Gosi Tomaszewskiej. Nasza informatorka opowiedziała nam o jej partnerze – a teraz już być może i narzeczonym.

Ma na imię Robert. Z Małgosią są w związku od dwóch lat. Dwa poprzednie, nieudane małżeństwa nauczyły ją, by chronić prywatność. Nigdy z nim nie pojawiała się publicznie i tak ma zostać. To jest dla nich najlepsze – usłyszeliśmy w 2023 roku.

Jeszcze rok temu para nie myślała o ślubie. Nie chcieli też pokazywać się publicznie.

Tylko raz paparazzi złapali ich na zdjęciach w Sopocie, i to dwa lata temu. Na razie nie spieszy się im do ślubu, ale na ściance raczej ich już nie spotkamy – wyznała informatorka Świata Gwiazd.

Wtedy też dowiedzieliśmy się, że Małgorzata bardzo ceni sobie prywatność.

Jest bardzo fajną i czułą mamą dla Enzo. Słynie z tego, że nigdy nie mówi źle o swoich byłych, nawet jeśli miała pretensje do nich. Nie pierze brudów publicznie, jest bardzo dyskretna, jeśli chodzi o swoje życie – ujawniła jej znajoma w rozmowie z nami.

Czy oznacza to, że zdjęć ze ślubu też się raczej nie doczekamy? Czas pokaże.

Snapinsta.app_video_An_Y4iLmbrnwXpjP5pLekQXxArDOfoxxN_x9dZp7F8IiZj_d5AyXk4njbZZz6MWGPg6s-XXpHyrvyvlI65q4vMcw - frame at 0m5s.jpg
Fani gratulują Małgorzacie Tomaszewskiej zaręczyn, fot. Instagram