Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TVP nie zaprosiła Steczkowskiej do Opola. Jest stanowcza odpowiedź gwiazdy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.05.2024 11:34

TVP nie zaprosiła Steczkowskiej do Opola. Jest stanowcza odpowiedź gwiazdy

Justyna Steczkowska
fot. KAPiF

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najgłośniejszych polskich festiwali muzycznych. Na przełomie maja i czerwca po raz kolejny gwiazdy zalśnią w Opolu. Tym razem zrezygnowano z czołowych przedstawicieli show-biznesu. Decyzję organizatorów skomentowała Justyna Steczkowska. Jej słowa mogą zaskoczyć.

Sezon festiwalowy rozpoczęty. Pierwsze recenzje widzów

Słoneczna pogoda i gorąca atmosfera to idealny czas na plenerowe festiwale. Swoje pierwsze koncerty zorganizował już Polsat, co spotkało się z mieszanymi odczuciami widzów. Polsat Hit Festiwal przebieg pod znakiem wielkich gwiazd, ale także jeszcze większych skandali.

Teraz czas na odpowiedź Telewizji Polskiej, która w ostatnich miesiącach przeżywała prawdziwą rewolucję. Po wyborach parlamentarnych byliśmy świadkami wymiany większości gwiazd kojarzonych ze stacją telewizyjną. Obecnie "nowe twarze" walczą o sympatię widzów i zachowanie renomy popularnych programów.

Doskonałą okazją do tego będzie słynny festiwal w Opolu. 61. edycja KFPP odbędzie się od 31 maja do 2 czerwca. Na kilka dni przed startem nie zabrakło afer. Wszystko przez zaproszone gwiazdy. Justyna Steczkowska skomentowała tegoroczny wybór artystów.

Afera po koncercie na cześć Wodeckiego w Sopocie Gdy Doda szalała w Sopocie, jej ojciec przechodził operację. Przekazała przykrą wiadomość

Opole 2024. Kto wystąpi na festiwalu?

Muzyczny festiwal odbywa się co roku od lat 60. w Amfiteatrze Tysiąclecia i jest podsumowaniem całorocznych osiągnięć gwiazd show-biznesu. Podczas kilku dni wypełnionych występami i konkursami przyznawane są prestiżowe nagrody m.in.: Karolinka — nagroda im. Anny Jantar w konkursie "Debiuty", Grand Prix, Super Premiera – nagroda im. Karola Musioła w konkursie "Premiery" oraz Superjedynka. 

W tym roku organizatorzy postawili na dobrze znanych artystów, a także kilka świetnie zapowiadających się głosów. Na scenie zobaczymy m.in.: Natalię Kukulską, Tatianę Okupnik, Michała Bajora, Alicję Majewską, Kasię Kowalską i Roberta Górskiego.

Ku zaskoczeniu fanów na opolskiej scenie tym razem nie zobaczymy bywalców festiwali m.in.: Maryli Rodowicz, Piotra Cugowskiego, a także Justyny Steczkowskiej. Niedoszła reprezentantka Polski na Eurowizję skomentowała decyzję organizatorów.

Opole 2024 bez czołowych gwiazd muzyki. Justyna Steczkowska komentuje decyzję

Biorąc pod uwagę ostatni festiwal w Sopocie, mogłoby się wydawać, że organizatorzy chętnie korzystają z popularności zapraszanych artystów. Po muzycznym wydarzeniu każdy przecież mówił o ogłoszeniu przez Barona narodzin syna, czy rodzinnej sytuacji Dody.

Tym bardziej zaskakująca wydaje się wiadomość, że w Opolu nie pojawią się gwiazdy z pierwszych stron plotkarskich portali. Justyna Steczkowska nie ma jednak żalu do produkcji o brak zaproszenia. Według niej tegoroczna edycja festiwalu ma szansę na powiew świeżości.

Jest tylu wspaniałych artystów w Polsce, że to zupełnie oczywiste, że nie wszyscy w tym samym czasie mogą wystąpić na jednym festiwalu. Nie doszukiwałabym się tutaj złych intencji i blokowania artystów. Nadal uważam, że Festiwal w Opolu jest świętem polskiej piosenki bez względu na wszystko i nadal i cieszy wielu ludzi - podkreśliła artystka w rozmowie z Pudelkiem.

Czy Opole 2024 ma szansę dorównać popularności poprzednich edycji bez czołowych gwiazd muzyki? O poziomie festiwalu dowiemy się już za kilka dni.

Justyna Steczkowska, fot. KAPiF
Justyna Steczkowska komentuje brak zaproszenia do Opola, fot. KAPiF
Justyna Steczkowska, fot. KAPiF
Justyna Steczkowska komentuje brak zaproszenia do Opola, fot. KAPiF

Źródło: Pudelek.