Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas. Przykry wypadek gwiazdy TVN na evencie
Karolina Kurek
Karolina Kurek 04.07.2024 21:18

Tylko u nas. Przykry wypadek gwiazdy TVN na evencie

Helena Deeds
fot. AKPA

Podczas premiery filmu “Wieczór kawalerski” doszło do wypadku. Helena Deeds spadła ze schodów i doznała poważnej kontuzji. Szczegóły. 

Helena Deeds miała wypadek

Helena Deed niedawno przyleciała do Polski w celu spotkania z synem i z najbliższymi. Gwiazda programu “Żony Hollywood” otrzymała zaproszenie na premierę filmu “Wieczór Kawalerski”. Wydarzenie miało miejsce w środę 3 lipca w Warszawie. Reżyserem obrazu jest Szymon Gonera, który odpowiada także za scenariusz. Wystąpiły w nim tacy aktorzy, jak m.in. Mateusz Banasiuk, Rafał Zawierucha, Jan Wieczorkowski, czy Joanna Opozda. Niestety podczas premiery Helena Deed doznała wypadku, jak mówi nasz informator. 

Helena przyleciała z Los Angeles odwiedzić przyjaciół i syna w Polsce. Ucieszyła się kiedy otrzymała zaproszenie na premierę filmu wieczór kawalerski, ale nim się na dobrze zaczął, dla niej się skończył. Gdy wchodziła na salę ktoś albo nadepnął jej na spodnie albo popchnął bo był tłum i chcąc chronić głowę oraz biodro, bo niedawno przeszła operację biodra, automatycznie wyciągnęła rękę przed siebie i na nią upadła - zdradza Światu Gwiazd rozmówca. 

Szymon Bieniuk szaleje na Open'erze Mister Supranational 2024. Kim jest Patryk Karbowski?

Co z reką Heleny Deeds?

Informator Świata Gwiazd relacjonował, co wydarzyło się później. Przyjaciel Heleny Deeds ze szczegółami opisał, jak wyglądała jej ręką po upadku:

Ręka momentalnie spuchła, od razu nastąpiło przemieszczenie. - Nigdy czegoś takiego nie widziałem, to wyglądało tak, jakby dłoń Heleny była przyklejona do jej nadgarstka i wystawała parę centymetrów obok. 

Gwiazda odczuwała ogromny ból, dlatego od razu wezwano ambulans, który przewiózł celebrytkę do placówki medycznej. Na miejscu Helena Deeds usłyszała, że ręka jest złamana w trzech miejscach w dodatku z przemieszczeniem. 

Helena poczuła się źle, ból był nie do opisania, więc wezwano karetkę, która zawiozła ją do szpitala. Na miejscu okazało się, że ręka jest złamana aż w trzech miejscach z przemieszczeniem i kilka razy trzeba ją było nastawiać - przekazał. 

Uzyskaliśmy również komentarz gwiazdy “Żon Hollywood”, która przyznała, że nie wie, czy konieczna operacja odbędzie się w Polsce, czy w Stanach Zjednoczonych. Przekazała również, że bardzo się cieszyła na wyjście i kompletnie nie spodziewała się takiego obrotu spraw. 

Nie wiem, czy poddam się jej tutaj, czy w Los Angeles - mówi Deeds. - nie spodziewałam się, że wyjście z przyjaciółmi, na które tak się cieszyłam skończy się gorzej niż w filmie “Kac vegas” - śmieje się

Mimo wszystko Helena nie zamierza rezygnować z planów, jakie ma w związku z przylotem do Polski.

Deeds w mediach

Helena Deeds wiele lat temu stała się rozpoznawalna w mediach za sprawą udziału w popularnych programach - “Żony Hollywood”, czy “Żony Miami”. Formaty ukazywały codzienne życie bogatych Polek w Stanach Zjednoczonych. Celebrytka na stałe mieszka za granicą, jednak odwiedza Polskę, gdyż mieszka tu jej syn oraz przyjaciele. Prywatnie Deeds przez wiele lat była związana z Rodrigo  Iglesiasem, który wraz z nią występował w reality show. Jednak jakiś czasy temu Helena wyznała, że podjęli decyzję o rozstaniu. 

Helena Deeds, fot. KAPiF
Helena Deeds, fot. KAPiF
Helena Deeds, fot. KAPiF
Helena Deeds, fot. KAPiF