Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ujawnili powody przyspieszonego ślubu Roxie i Kevina. Każda para narzeczonych zrobiłaby to samo na ich miejscu
Karolina Kurek
Karolina Kurek 23.04.2024 21:08

Ujawnili powody przyspieszonego ślubu Roxie i Kevina. Każda para narzeczonych zrobiłaby to samo na ich miejscu

Roksana Węgiel/Kevin Mglej
fot. KAPiF

W mediach od jakiegoś czasu krąży informacja o ślubie Roksany Wegiel i Kevina Mgleja. Teraz ujawniono powody, dla których para postanowiła przyspieszyć ceremonię. Szczegóły.

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

Roksana Węgiel to uwielbiana piosenkarka młodego pokolenia. Po ukończeniu 18. roku życia wokalistka potwierdziła swój związek z Kevinem Mglejem. Ich relacja była szeroko komentowana ze względu na 8-letnią różnicę wieku między zakochanymi oraz fakt, że wybranek Roxie ma już za sobą poważny związek oraz został ojcem. 

Para jednak nic sobie nie robiła z tego typu komentarz. Kevin Mglej oświadczył się partnerce w marcu zeszłego roku i został przyjęty. 

W ostatnim czasie o ich związku ponownie zrobiło się głośno w mediach, 

"Tyle się naczytałem, jakim jestem grubasem". Kevin schudł kilkadziesiąt kilogramów. Jak? Roxie i Kevin rozesłali zaproszenia na ślub. Goście wygadali się na temat szczegółów

Wegiel i Mglej już po ślubie?

Od jakiegoś czasu w mediach krąży informacja, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie. Zakochani mieli utrzymać całe wydarzenie w tajemnicy. To, czy zawarli związek małżeński, można w łatwy sposób sprawdzić. Wystarczy zajrzeć do rejestru CEiDG, gdzie znajdziemy firmę Węgiel, a tam dostrzegalna jest zmiana, którą wprowadzono w dniu 29 marca, kilka dni przed Wielkanocą. W danych działalności gospodarczej widnieje teraz nazwisko Roksana Węgiel-Mglej. 

Wokalistka przyjęła nazwisko partnera, co jest swoistym potwierdzeniem, że doszło już do ślubu cywilnego. Główni zainteresowani jednak do tej pory nie zabrali głosu na ten temat.

 

Dlaczego Roksana Węgiel i Kevin Mglej przyspieszyli ślub cywilny?

Informacja, że najprawdopodobniej Roxie i Kevin są już po ślubie, krąży w mediach od około dwóch tygodni. Para jednak nie potwierdziła tych doniesień, a w sieci pojawiły się spekulacje odnośnie przyczyny przyspieszenia ceremonii. 

We wtorek 23 kwietnia na portalu ShowNews pojawił się artykuł, w którym powołano się na słowa informatora, że Roksana Węgiel zdecydowała się na zawarcie związku małżeńskiego najprawdopodobniej 29 marca, czyli równo rok po zaręczynach. Dodatkowo powodem tej decyzji miał być pogarszający się stan zdrowia babci mężczyzny. ShowNews podał również, że babcia Kevina Mgleja zmarła w zeszłym tygodniu. To w takich smutnych okolicznościach para zatańczyła w “Tańcu z gwiazdami”.

Można tylko spekulować, że młodzi pobrali się, żeby babcia mężczyzny doczekała tego dnia… Ich decyzja jest zatem zrozumiała, a wielu narzeczonych postąpiłoby podobnie. 

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. KAPiF