Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Umieramy ze śmiechu! Tak Szczęsny i Bułka rozmawiają po angielsku
Karolina Kurek
Karolina Kurek 15.06.2024 17:14

Umieramy ze śmiechu! Tak Szczęsny i Bułka rozmawiają po angielsku

Euro 2024
fot. Instagram

Euro 2024. Drużyna polskiej reprezentacji przygotowuje się do jutrzejszego meczu z Holandią. Zawodnicy podzieli się zabawnym nagraniem w sieci. Musicie to zobaczyć!

Rozpoczęły się rozgrywki Euro 2024

Tegoroczne rozgrywki Euro odbywają się w Niemczech. Pierwszy mecz w ramach mistrzostw miał miejsce w piątek 14 czerwca, a rozegrali go gospodarze wydarzenia oraz reprezentacja Szkocji. Spotkanie zwyciężyły Niemcy wynikiem 5:1. 

Reprezentacja Polski swój pierwszy mecz rozegra w niedzielę. Nasi zawodnicy zmierzą się z drużyną Holandii. Biało-Czerwoni od niedawna są w Hanowerze, gdzie ma miejsce i baza noclegowa i treningowa. Starcie z Holendrami jest wyzwaniem dla naszych, gdyż kilku piłkarzy doznało kontuzji podczas ostatniego towarzyskiego meczu z Turcją, w tym Robert Lewandowski. Kapitan polskiej reprezentacji nie zagra w niedzielę z pozostałymi zawodnikami. 

Tymczasem w sieci pojawiło się nowe nagranie naszych rodaków. To wideo wywołuje salwy śmiechu. 

Wyjechał na Euro 2024, a gwiazda TVN wywleka brudy Euro 2024. Skandal przed meczem otwarcia

Nowy materiał wideo ze Szczęsnym to hit

W sobotę 15 czerwca, czyli dzień przed pierwszym meczem reprezentacji Polski na tegorocznych rozgrywkach Euro, na profilu “Łączy nas piłka” pojawił się nowy post. Jest to fragment vloga Biało-Czerwonych, który nakręcili w Hanowerze, a przedstawia Wojciecha Szczęsnego i Marcina Bułkę, którym dopisywał humor. 

Panowie mieli nastrój na żarty, dlatego postanowili ponabijać się z umiejętności językowych, którymi piłkarze często posługują się na boisku. Zawodnicy przedstawili sytuację wywiadu, a Szczęsny specjalnie przekręcał słowa, dając im inny wydźwięk. Stworzyli też niepowtarzalny akcent:

You say, say, say fifteen minute. After is one hour.

Nagranie bawi do łez. Dodajmy jeszcze, że są to oczywiście żarty, a piłkarze nie mają problemu z posługiwaniem się językiem angielskim.

Afera wokół Nicoli Zalewskiego

W dzień rozpoczęcia Euro 2024 w mediach społecznościowych wybuchła afera z udziałem Nicoli Zalewskiego, piłkarza polskiej reprezentacji. Kamil Szymczak, znany influencer oraz gwiazda programu “Czas na show. Drag Me Out” dodał nową relację na InstaStories, w której wyznał, że jego partnerka, Vanessa Rojewska zdradzała go z Zalewskim!

Wycieczki w góry są spoko…no chyba, że podczas jednej z nich dowiadujesz się o zd…. @nico_zale poinformujesz swoją dziewczynę, co zrobiłeś z moją - napisał Szymczak. 

Nicola, który od jakiegoś czasu jest w związku z Nicol Luzardi do tej pory nie odniósł się do sprawy. 

Marcin Bułka, fot. KAPiF
Marcin Bułka, fot. KAPiF
Wojciech Szczęsny, fot. KAPiF
Wojciech Szczęsny, fot. KAPiF