Swiatgwiazd.pl

fot. Sergei Supinsky / AFP / East News

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Martyna Kucharczyk

Dziś Wołodymyr Zełenski jest podziwiany na całym świecie za swoją odwagę w walce z najeźdźcą ze Wschodu. Nie każdy jednak wie, że obecny prezydent Ukrainy ma za sobą barwną przeszłość. Swego czasu aktywnie działał jako aktor i komik. W 2014 roku zdarzyło mu się nawet wystąpić w nietypowym teledysku.

Klip z udziałem Załenskiego wprawia w osłupienie każdego, kto nie jest zaznajomiony z jego medialną przeszłością. Polityk występuje na nim na szpilkach i w lateksowym stroju. Nagranie niewątpliwie wzbudza pozytywne emocje.

Zełenski w lateksowym stroju

44-letni Wołodymyr Zełenski objął urząd prezydenta Ukrainy w 2019 roku. Obecnie polityk znany jest jako bohater narodowy, który dzielnie stawia czoła rosyjskim najeźdźcom. W przeszłości jednak był on między innymi aktorem. Występował w takich produkcjach jak  "Sługa narodu", "8 pierwszych randek" czy "Miłość w wielkim mieście". Brał także udział w ukraińskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Objęcie przez niego tak wysokiego urzędu wywołało zdziwienie w całej Europie. Okazało się jednak, że Zełenski sprawdza się w roli prezydenta lepiej niż niejeden doświadczony polityk. W sieci nadal dostępny jest klip z 2014 roku, będący parodią piosenki grupy Kazaky "Love". Zełenski występuje na nim w bardzo nietypowym stroju. Ma na sobie wysokie szpilki oraz lateksowy strój. W klipie widzimy, jak tańczy z grupą innych komików. Całość robi naprawdę duże wrażenie!

Zełenski — komik i bohater narodowy

W momencie wybuchu wojny Wołodymyr Zełenski wykazał się wielką odwagą, gdy to postanowił pozostać w swoim kraju mimo propozycji ewakuacji. Obecnie walczy u boku innych obywateli i stanowi przykład dla liderów z całego świata.

Michał Zabdyr-Jamróz z Uniwersytetu Jagiellońskiego w swoim poście na Facebooku zwrócił uwagę na kontrast, jaki rysuje się pomiędzy Zełenskim a Putinem. Obaj prezentują dwa zupełnie inne typy "męskości", a jednocześnie, w kompletnie różny sposób, angażują się w wojnę.

Putin kreuje sobie wizerunek typowego "macho". Wierzy w tradycyjną męskość i to, że zawsze musi być "zwycięzcą". Zełenski w odróżnieniu od niego wydaje się niepozornym "family-manem". Mimo to demonstruje nadzwyczajną odwagą w walce o swój kraj: — Jak przychodzi co do czego, to dzielnie zostaje na stanowisku. Zostaje tam nie by „sobie postrzelać” i by pielęgnować wizerunek macho, tylko dlatego, że słusznie kalkuluje w interesie swoich współobywateli, że w tej chwili najbardziej jest im potrzebny właśnie tam: jako ten, który daje otuchy — czytamy.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Neo-angin. Działa antyseptycznie. Łagodzi ból gardła

  2. Gwiazdy wspominają Pawła Królikowskiego w 2 rocznicę śmierci. Ciężko uwierzyć, jaki był naprawdę

  3. Prezydent Ukrainy przemówił do narodu, po jego słowach tłumaczka zalała się łzami

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki

Uczestniczka "Milionerów" poległa na jednym pytaniu. Związane było z polskim poetą
Czytaj więcej >

Plotki

Agnieszka Kotońska dementuje plotki na temat operacji plastycznych. Gwiazda otwarcie oznajmiła, jaka jest prawda
Czytaj więcej >

Plotki

Anna Lewandowska zdradziła fragment utworu, który wraz z mężem uwielbia. Czy wszystkim się spodoba?
Czytaj więcej >

Plotki

Ostatnie odcinki "Nasz nowy dom". Widzowie czekają na nowy program, który ma go zastąpić na pewien czas
Czytaj więcej >

Plotki

Anna Popek zaatakowana przez psa we własnym ogrodzie. Niezręczną sytuację zarejestrowała kamera
Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Pieńkowska weźmie ślub? Media obiegła informacja na ten temat
Czytaj więcej >
Martyna Kucharczyk

Redaktor portalu Świat Gwiazd

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]