Swiatgwiazd.pl
Zełenski

fot. Sergei Supinsky / AFP / East News

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

1 Marca 2022

Autor tekstu:

Martyna Kucharczyk

Dziś Wołodymyr Zełenski jest podziwiany na całym świecie za swoją odwagę w walce z najeźdźcą ze Wschodu. Nie każdy jednak wie, że obecny prezydent Ukrainy ma za sobą barwną przeszłość. Swego czasu aktywnie działał jako aktor i komik. W 2014 roku zdarzyło mu się nawet wystąpić w nietypowym teledysku.

Klip z udziałem Załenskiego wprawia w osłupienie każdego, kto nie jest zaznajomiony z jego medialną przeszłością. Polityk występuje na nim na szpilkach i w lateksowym stroju. Nagranie niewątpliwie wzbudza pozytywne emocje.

Zełenski w lateksowym stroju

44-letni Wołodymyr Zełenski objął urząd prezydenta Ukrainy w 2019 roku. Obecnie polityk znany jest jako bohater narodowy, który dzielnie stawia czoła rosyjskim najeźdźcom. W przeszłości jednak był on między innymi aktorem. Występował w takich produkcjach jak  "Sługa narodu", "8 pierwszych randek" czy "Miłość w wielkim mieście". Brał także udział w ukraińskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Objęcie przez niego tak wysokiego urzędu wywołało zdziwienie w całej Europie. Okazało się jednak, że Zełenski sprawdza się w roli prezydenta lepiej niż niejeden doświadczony polityk.

W sieci nadal dostępny jest klip z 2014 roku, będący parodią piosenki grupy Kazaky "Love". Zełenski występuje na nim w bardzo nietypowym stroju. Ma na sobie wysokie szpilki oraz lateksowy strój. W klipie widzimy, jak tańczy z grupą innych komików. Całość robi naprawdę duże wrażenie!

Louis Tomlinson EA

Louis Tomlinson odwołuje koncert w Rosji. "Jestem z tymi, którzy cierpią"

CZYTAJ DALEJ

Zełenski — komik i bohater narodowy

W momencie wybuchu wojny Wołodymyr Zełenski wykazał się wielką odwagą, gdy to postanowił pozostać w swoim kraju mimo propozycji ewakuacji. Obecnie walczy u boku innych obywateli i stanowi przykład dla liderów z całego świata.

Michał Zabdyr-Jamróz z Uniwersytetu Jagiellońskiego w swoim poście na Facebooku zwrócił uwagę na kontrast, jaki rysuje się pomiędzy Zełenskim a Putinem. Obaj prezentują dwa zupełnie inne typy "męskości", a jednocześnie, w kompletnie różny sposób, angażują się w wojnę.

Putin kreuje sobie wizerunek typowego "macho". Wierzy w tradycyjną męskość i to, że zawsze musi być "zwycięzcą". Zełenski w odróżnieniu od niego wydaje się niepozornym "family-manem". Mimo to demonstruje nadzwyczajną odwagą w walce o swój kraj:

— Jak przychodzi co do czego, to dzielnie zostaje na stanowisku. Zostaje tam nie by „sobie postrzelać” i by pielęgnować wizerunek macho, tylko dlatego, że słusznie kalkuluje w interesie swoich współobywateli, że w tej chwili najbardziej jest im potrzebny właśnie tam: jako ten, który daje otuchy — czytamy.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Gwiazdy wspominają Pawła Królikowskiego w 2 rocznicę śmierci. Ciężko uwierzyć, jaki był naprawdę

  2. Prezydent Ukrainy przemówił do narodu, po jego słowach tłumaczka zalała się łzami

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Polskie gwiazdy o ukraińskim pochodzeniu. Część nazwisk zaskakuje

Rosyjska agresja na Ukrainę wstrząsnęła całym światem. Części polskich gwiazd dotyczy jednak w szczególności – w ich żyłach płynie bowiem ukraińska krew.

Zobacz galerię >

Jak dobrze znasz Krzysztofa Krawczyka?

Pytanie 1 z 4

Jak nazywa się druga żona Krzysztofa Krawczyka?

Tagi:

Martyna KucharczykAutor

Redaktor portalu Świat Gwiazd

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Przyjaciele zabrali głos ws. filmu o Maryli

Czytaj więcej >