Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Wzgórza Hollywood": Audrina Patridge żegna 15-letnią siostrzenicę. "Jest teraz w niebie"
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 15.02.2023 10:24

"Wzgórza Hollywood": Audrina Patridge żegna 15-letnią siostrzenicę. "Jest teraz w niebie"

Siostrzenica Audriny Patridge
fot. instagram.com/audrinapatridge/

Audrina Patridge zdobyła sławę dzięki udziałowi w reality show "Wzgórza Hollywood", który swojego czasu był emitowany na kanale MTV. W walentynki gwiazda opublikowała post w mediach społecznościowych, w którym żegna 15-letnią siostrzenice.

Zmarła nastolatka była córką siostry Audriny, która również pojawiła się w popularnym reality show. Nie zdobyła ona jednak tak dużej rozpoznawalności.

Zmarła 15-letnia siostrzenica gwiazdy "Wzgórza Hollywood"

Udział w popularnym reality sprawił, że stała się gwiazdą, a świat Hollywood otworzył przed nią szeroko drzwi. Aktorka zagrała również w "Ty będziesz następna", "Błękitna głębia 2: Rafa" czy "Straszny film 5". 

Amerykańska artystka już nigdy nie będzie kojarzyć walentynek z dniem zakochanych a tragedią, która spotkała ją i całą jej rodzinę. 37-latka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia ze wspólnych radosnych chwil u boku siostrzenicy. Jej słowa chwytają za serce.

 – Boli mnie serce, nawet gdy to piszę. Moja piękna siostrzenica jest teraz w niebie. Wiem, że to nie jest pożegnanie na zawsze, ale na razie trudno jest się pożegnać. Będziemy za tobą tęsknić i cieszyć się każdą chwilą spędzoną z tobą. Spoczywaj w pokoju!! Będziemy Cię kochać na zawsze – napisała Audrina Patridge.

Gwiazdy żegnają siostrzenicę Audriny Patridge

Wiele gwiazd z Hollywood postanowiło złożyć Audrinie kondolencje, wśród nich znalazła się aktorka znana z filmu "Zmierzch" i przyrodni brat Kylie i Kendall Jenner.

Przykro mi z powodu Twojej straty Audrina. Pęka serce. Przesyłam miłość Tobie i rodzinie – napisał Brody Jenner, przyrodni brat Kylie i Kendall Jenner.

Przesyłam mnóstwo miłości dla Ciebie i całej rodzinynapisała aktorka "Zmierzchu" Ashley Green. – O nie. Moje najszczersze kondolencje. Przesyłam światełko do Ciebie i jej ukochanym osób napisał amerykański blogger Perez Hilton. Sadie zmarła zaledwie dziewięć dni po swoich 15 urodzinach. Patridge ani matka dziewczynki nie zdradziły powodu jej śmierci.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Tak mieszka Katarzyna Cichopek, od razu widać, że to mieszkanie przejściowe. Standardy Kurzajewskiego są inne

  2. 18-letnia Roksana Węgiel wyznaje miłość w walentynkową noc: "Kocham Cię najmocniej". [ZDJĘCIA]

  3. Najbardziej romantyczny odcinek "Pytania na śniadanie" w historii. Cichopek i Kurzajewski na pierwszym planie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].