Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zadziwiające plotki o Małgorzacie Foremniak. Zakochała się i jest bliska podjęcia przełomowej decyzji?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.05.2023 12:21

Zadziwiające plotki o Małgorzacie Foremniak. Zakochała się i jest bliska podjęcia przełomowej decyzji?

Małgorzata Foremniak
KAPiF

Małgorzata Foremniak już wkrótce może podjąć decyzję, która zaważy na jej dalszej karierze. Gwiazda od lat jest w związku z mieszkającym na co dzień w Londynie producentem filmowym. Czy postanowi opuścić Polskę i dołączyć do ukochanego?

Jeszcze niedawno nic na to nie wskazywało. Po utracie pracy w TVN, aktorka może jednak zechcieć rozważyć osiedlenie się w Wielkiej Brytanii, którą prywatnie podobno uwielbia.

Małgorzata Foremniak opuszcza TVN

Małgorzata Foremniak cieszyła się do niedawna posadą jurorki hitowego programu TVN “Mam talent!”. Po tym jak stacja zadecydowała o zakończeniu emisji kolejnych edycji show, aktorka straciła cenne źródło dochodu.

Oczywiście wciąż możemy podziwiać ją w teatrze, ale utrzymywanie się z samych występów w spektaklach może nie wystarczać ambitnej artystce. W jej życiu zaszły zmiany, które mogą skłonić ją do podjęcia radykalnych decyzji. Te z pewnością nie spodobają się fanom.

Córka Dariusza Gnatowskiego ma już 28 lat. Od maleńkości przypomina swojego ojca

Miłość Małgorzaty Foremniak

Nie jest sekretem, że od jakiegoś czasu Małgorzata Foremniak jest w związku z producentem filmowym Pawłem Jodłowskim. Para poznała się na planie musicalu "Chopin musi umrzeć" w 2013 r., a kilka lat później zaczęła się spotykać.

Mężczyzna mieszka na co dzień w Wielkiej Brytanii, gdzie zatrzymują go zobowiązania zawodowe. Aktorka żyje pod Wągrowcem, ale kwestia utraty posady w “Mam talent!” może skłonić ją do opuszczenia swojej wiejskiej posiadłości.

Czy Małgorzata Foremniak opuści Polskę?

- Małgosia ma swoje życie tutaj, rodzinę i przyjaciół. Jest aktywna zawodowo, a co miałaby robić w Anglii - wyjaśniała w rozmowie z “Rewią” znajoma Małgorzaty Foremniak. 

Należy jednak zauważyć, że w zaistniałych okolicznościach aktorka może zechcieć dołączyć na stałe do swojego ukochanego w Londynie. Zwłaszcza, że gwiazda jest wprost zafascynowana Wielką Brytanią - wiele z wizyt w kraju relacjonuje w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: “Rewia”, pomponik.pl