Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Zagrała Lucy w serialu "Ranczo", później słuch o niej zaginął. Jak dziś wygląda Ilona Ostrowska?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.06.2023 08:22

Zagrała Lucy w serialu "Ranczo", później słuch o niej zaginął. Jak dziś wygląda Ilona Ostrowska?

Ilona Ostrowska; Paweł Królikowski
KAPiF

Ilona Ostrowska zabłysnęła na czerwonym dywanie podczas oficjalnej premiery serialu “Sortownia” z Andrzejem Chyrą. Gwiazda osiągnęła niezwykłą popularność dzięki serialowi “Ranczo”, w którym przez lata wcielała się w postać Lucy.

Widok Ilony Ostrowskiej to zawsze radość dla oczu. Aktorka, która zaledwie kilka dni temu świętowała swoje 49. urodziny, pojawiła się w jednej z ról w nowej produkcji Canal+.

Ilona Ostrowska i jej kariera

Ilona Ostrowska zaczęła pojawiać się na ekranie wraz z zakończeniem studiów na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie w 1998 r. Największą popularność zdobyła jednak osiem lat później.

Wszystko za sprawą udziału w serialu “Ranczo”, który z miejsca stał się prawdziwym przebojem, a dziś doczekał się już statusu produkcji kultowej. Wykreowana przez aktorkę postać Lucy została pokochana przez tysiące widzów w całym kraju.

Po śmierci ukochanego męża Justyna Kowalczyk podjęła decyzję. Smutne, ale zrozumiałe konsekwencje

Co dalej z Iloną Ostrowską?

Choć mogło się wydawać, że po spektakularnym sukcesie “Rancza” Ilona Ostrowska będzie mogła przebierać w ofertach nowych, przełomowych ról, rzeczywistość okazała się zgoła odmienna od oczekiwań.

Na fali popularności serialu, gwiazda otrzymała główne role w bardzo udanej komedii “Ile waży koń trojański?” Juliusza Machulskiego i “Drodze do raju” Gerwazego Reguły. Na tym niestety kończy się poczet pierwszoplanowych kreacji artystki.

Ilona Ostrowska powraca na czerwony dywan

W kolejnych latach swojej kariery Ilona Ostrowska obsadzana była przede wszystkim w drugoplanowych rolach, a jedną z nich już wkrótce będziemy mogli podziwiać w serialu “Sortownia” Canal+ z Andrzejem Chyrą.

Z tej okazji gwiazda zagościła na oficjalnym przedpremierowym pokazie dzieła, który odbył się ostatniego dnia maja. Pojawiwszy się w ciemnych okularach, była niemal nie do poznania. Nie uszła jednak uwadze czujnych fotoreporterów.

Zobacz zdjęcia:

Ilona Ostrowska 1.png
fot. KAPiF
Ilona Ostrowska 2.png
fot. KAPiF
Ilona Ostrowska 3.png
fot. KAPiF