Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ogromna tragedia. Nie żyje córka gwiazdy Legii Warszawa. 36-latka odeszła zbyt wcześnie
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 16.03.2024 00:32

Ogromna tragedia. Nie żyje córka gwiazdy Legii Warszawa. 36-latka odeszła zbyt wcześnie

Żona Okuka nie żyje
Nie żyje córka gwiazdy Legii Warszawa, fot. KAPIF

Tragiczne wieści dotarły do kibiców Legii Warszawa. Wieloletnia gwiazda klubu straciła 36-letnią córkę. Odeszła za wcześnie. Rodzina wydała łamiący serce komunikat.

Kto zmarł w 2024 roku?

2024 roku dopiero co się zaczął, a już pożegnaliśmy wiele znanych i cenionych osób. 7 stycznia zmarł Mateusz Rutkowski – polski skoczek narciarski, mistrz świata juniorów. Wcześniej odszedł Mariusz Borek – wokalista disco-polo. Wspominając zmarłych, nie możemy pominąć najbogatszego Polaka w Londynie, czyli Jana Żylińskiego oraz Arkadiusza Malinowskiego z Czerwonych Gitar. 

Najwięcej emocji wywołała śmierć Tomasza Komendy. Mężczyzna, który niesłusznie oskarżony o gwałt i zabójstwo spędził 18 lat w więzieniu. Miał 47 lat.

Tuż przed weekendem media obiegła kolejna tragiczna wiadomość. Tym razem w żałobie pogrążyli się kibice Legii Warszawa.

Nie żyje gwiazda Budki Suflera. Zespół stracił kolejną legendę: "Płakać się chce od tak częstych pożegnań” Wielka miłość i smutny finał. Pierwszy mąż Magdy Mołek nie żyje. Tak zakończyła ich małżeństwo

Córka Dragomira Okuki nie żyje

Legia Warszawa w tabeli Ekstraklasy zajmuje obecnie 6. miejsce. Kibice od lat z wielkim szacunkiem podchodzą do Dragomira Okuki, który został okrzyknięty najlepszym trenerem klubu w pierwszej dekadzie XXI wieku.

Okuka był trenerem polskiej drużyny od 2001 roku. Opuścił zespół dwa lata później – po tym, jak w pierwszym sezonie swojej pracy poprowadził klub po zwycięstwo w mistrzostwach kraju. W 2006 roku powrócił do Polski na trzy miesiące, przyjmując na ten czas pod swoje skrzydła Wisłę Kraków. 

Dragomir Okuka, fot. KAPIF
Dragomir Okuka, fot. KAPIF

Serbski szkoleniowiec zmaga się z niewyobrażalną tragedią. Zmarła jego 36-letnia córka.

Żana Okuka nie żyje. Przyczyna śmierci

Wiadomość o śmierci Żany Okuki przekazały w czwartkowy wieczór serbskie media. Zmarła we wtorek 12 marca. Z oficjalnego komunikatu, który przekazała rodzina, wiadomo tylko, że córka Dragomira Okuki zmagała się z chorobą.

Nasza droga Żanko, zbyt wcześnie opuściłaś rodzinne gniazdo, żeby udać się ku dalekim gwiazdom. Twoje światło, dobroć i blask będą nam towarzyszyć przez całe życie. Nie będziemy żyć wspomnieniami, bo będziesz tu na zawsze z nami – oznajmiła rodzina w pożegnalnym przesłaniu, cytowanym przez portal nova.rs.

Nieco więcej na temat przyczyny śmierci Żany Okuki napisała lokalna prasa. Ujawniono, że córka byłej gwiazdy Legii Warszawy chorowała na nowotwór. 

Pogrzeb Żany odbył się w piątek 15 marca o godzinie 12.00. Jej ciało spoczęło na cmentarzu Orlovaca w Belgradzie. Podczas ceremonii pożegnalnej ojciec zmarłej wygłosił rozrywające serce przemówienie:

Do ostatniej chwili otoczona była miłością i troską. Droga Żano, gdy nasze serca biją mocno i łzy same napływają do oczu, twoje przedwczesne odejście pozostawiło w nas pustkę. Naszym największym bólem jest to, że musiałaś dźwigać straszliwy ciężar choroby.

Zdjęcia z uroczystości zamieścił na swoich łamach serbski serwis Blic.

Żana Okuka nie żyje
Żana Okuka nie żyje
Żana Okuka nie żyje
Żana Okuka nie żyje
Żana Okuka nie żyje
Żana Okuka nie żyje