Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Zapie***ał" dla swoich dziewczyn". Córki Krzysztofa Respondka są niezwykle utalentowane. Jedna ma prestiżowy zawód
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.12.2023 09:27

"Zapie***ał" dla swoich dziewczyn". Córki Krzysztofa Respondka są niezwykle utalentowane. Jedna ma prestiżowy zawód

Krzysztof Respondek
Krzysztof Respondek doczekał się dwóch córek, fot. KAPiF

Krzysztof Respondek był doskonale znany ze swoich występów kabaretowych i aktorskich. Rozwijającą się karierę połączył z życiem prywatnym. Odnalazł miłość, a następnie założył rodzinę. Bliscy wspominają, jak bardzo był oddany ukochanym kobietom. Jego córki wyrosły na bardzo utalentowane osoby.

Krzysztof Respondek nie żyje. Miał zaledwie 54-lata

Nagła wiadomość o śmierci kabareciarza była szokiem dla artystów, którzy współpracowali z nim na co dzień. Według doniesień Krzysztof Respondek jeszcze niedawno występował na scenie teatru alternatywnego BELFEgoR. 

Wiadomość o odejściu 54-latka pojawiła się w mediach społecznościowych w piątkowe popołudnie. Jako przyczynę zgonu jego przyjaciel, Krzysztof Hanke, wskazał zawał serca.

Zawał serca. Zupełnie niespodziewanie. Trzy dni temu graliśmy razem imprezę. Był w pełni sił, żartował jak zawsze, normalny Krzysiek. I zawał, w nocy - przekazał artysta.

Krzysztof Respondek trafił jeszcze do szpitala, gdzie lekarze do końca walczyli o jego życie. Niestety nie udało się ocalić 54-latka. Teraz fani i gwiazdy składają bliskim kabareciarza kondolencje. Niewiele osób wie, jak wyglądało jego życie prywatne.

Po śmierci Krzysztofa Respondka wyszło na jaw, czym jeszcze się zajmował. Zaczynał jako jeden z pierwszych w Polsce Ostatnie zdjęcie Krzysztofa Respondka. Krótko przed najgorszym na jego twarzy zaszły zmiany

Krzysztof Respondek. Życie prywatne i rodzina

Choć w skeczach poruszał różne tematy społeczne, sam bardzo rzadko wspominał o prywatności. Wiadomo, że połączyła go miłość do Katarzyny, która z zawodu jest nauczycielką. W rozmowie z "Super Expressem" Krzysztof Respondek podkreślał, że to właśnie ona pomagała mu podejmować najważniejsze decyzje dotyczące kariery.

Każdy ma taki wewnętrzny głos, który mu podpowiada. Jedni twierdzą, że to Anioł Stróż, inni, że szatan, a ja wiem, że to głos mojej żony. Wiele jej zawdzięczam. Bez jej pomocy nie dałbym sobie rady, nawet tekstu uczy się ze mną - przyznał.

Kabareciarz wiele pracował, co przekładało się na jego życie prywatne. Żartował, że po tygodniach nieobecności musiał ponownie "podrywać Kasię". Mimo obowiązków małżeństwu udało się założyć rodzinę. Doczekali się, dorosłych dziś, córek: Florentyny i Antoniny.

Kim są córki Krzysztofa Respondka? Dla nich pracował do końca

Artysta kochał występy na scenie, w przeciwieństwie do jego bliskich, którzy raczej stronili od show-biznesu. Nawet podczas medialnych eventów aktor sporadycznie pozował przed fotografami w towarzystwie najbliższych. 

Choć jego córki wyrosły na dorosłe kobiety, które zaczęły już własną ścieżkę zawodową, Krzysztof Respondek zawsze dbał o rodzinny komfort. Aktorka Joanna Bartel, która miała bliskie relacje ze zmarłym, przyznała, że to właśnie dla ukochanych zawsze pracował na najwyższych obrotach.

Pytałam go kiedy wreszcie odpocznie. Ale miał dwie córki, żonę i zapie***ał dla tych swoich dziewczyn. Nie zamierzał zwalniać tempa i ciągle żył na wysokich obrotach. […] Wierny, kochany, wzorowy chłopak, ojciec, mąż i kolega. Starał się, by z każdej imprezy jak najszybciej wrócić do swojej ukochanej Kasi. Zdolny aktor, wszędzie lubiany i kochany. A do tego bardzo dobry człowiek. Mówił takie śmieszne rzeczy i często nie zdawał sobie z tego sprawy. Miał 54 lata, ale wyglądał przez swoje "baby face" na dużo mnie - wyznała Plotkowi.

Obie córki Krzysztofa Respondka rozpoczęły już samodzielne życia. Joanna Bartel zdradziła, że jedna z nich obecnie nadal studiuje. Druga natomiast zaczęła już pracę jako chirurg. Ojciec zawsze pałał dumą z powodu ich sukcesów.

Krzysztof Respondek
Krzysztof Respondek doczekał się dwóch córek, fot. KAPiF
Krzysztof Respondek
Krzysztof Respondek doczekał się dwóch córek, fot. KAPiF
Krzysztof Respondek
Krzysztof Respondek doczekał się dwóch córek, fot. KAPiF
Krzysztof Respondek
Krzysztof Respondek doczekał się dwóch córek, fot. KAPiF
Krzysztof Respondek
Krzysztof Respondek doczekał się dwóch córek, fot. KAPiF

Źródło: Plotek, SE