Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zdjęcie księżniczki Charlotte obiegło media. Tak Księżna Kate i książę William świętowali jej urodziny
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 16.07.2022 12:48

Zdjęcie księżniczki Charlotte obiegło media. Tak Księżna Kate i książę William świętowali jej urodziny

Księżna Kate i książę William z dziećmi EA
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate i książę William 2 maja świętowali 7. urodziny swojej pociechy. Księżniczka Charlotte rośnie w oczach, a w sieci mnożą się jej kolejne fotografie. Do mediów dotarły również informacje, jak uczczono urodziny dziewczynki.

Rodzina królewska nie przestaje być tematem numer jeden w zagranicznej prasie. Po hucznych obchodach platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II przyszedł czas na świętowanie urodzin księżniczki. Fani z całego świata pieją z zachwytu!

Księżna Kate i książę William świętowali urodziny córki

Księżna Kate i książę William pobrali się 29 kwietnia 2011 roku w Opactwie Westminster. Ich zaślubiny bacznie obserwował cały świat. Nie inaczej było w przypadku ciąży jak i narodzin potomstwa. Przypomnijmy, że Kate i William doczekali się trójki dzieci.

Pierwszy przyszedł na świat książę George, który urodził się 22 lipca 2013 roku. Kolejną pociechą pary jest księżniczka Charlotte, urodzona 2 maja 2015 roku, natomiast najmłodszą latoroślą Kate i Williama jest książę Louis. Chłopiec przyszedł na świat 23 kwietnia 2018 roku.

W związku z niedawnymi urodzinami Charlotte, na oficjalnym profilu rodziny królewskiej pojawiło się zdjęcie księżniczki. Jest to coroczna tradycja, dzięki której możemy podziwiać, jak z roku na rok zmieniają się dzieci z rodziny królewskiej. Co ciekawe, zdjęcie, które ukazało się na Instagramie, wykonała sama księżna, która pasjonuje się fotografią.

Życzenia urodzinowe napłynęły do solenizantki z całego świata. Z okazji tak wyjątkowego święta, postanowiono w oryginalny sposób podziękować za pamięć. Okazuje się, że księżną Charlotte osobiście podziękowała za życzenia, wysyłając najwierniejszym fanom pocztówkę ze zdjęciem wykonanym przez księżną Kate.

Fantastyczna pocztówka z podziękowaniami od Cambridge’ów. Podziękowania za przesłanie życzeń urodzinowych Księżniczce Charlotte z Cambridge z okazji jej siódmych urodzin — napisał jeden ze szczęśliwców, który otrzymał pocztówkę od Charlotte.

Warto wspomnieć, że dzieci Kate i Williama w ostatnim czasie były w centrum uwagi. Podczas platynowego jubileuszu panowania królowej Elżbiety II dzieci regularnie pozowały do zdjęć. Uwagę niewątpliwie zwracał na siebie najmłodszy z rodzeństwa, książę Louis, który zaprezentował na uroczystym wydarzeniu serię uroczych min.

Zobacz zdjęcia:

Księżna Kate i książę William z dziećmi EA
Księżna Kate i książę William z dziećmi, platynowy jubileusz królowej Elżbiety II, fot. DANIEL LEAL/AFP/East News
Księżniczka Charlotte EA
Księżniczka Charlotte, platynowy jubileusz królowej Elżbiety II, fot. Rex Features/East News
Księżniczka Charlotte EA
Księżniczka Charlotte, platynowy jubileusz Królowej Elżbiety II, fot. Rex Features/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Polski "royal wedding" już za nami. Suknia panny młodej wzbudziła wielkie emocje

  2. Skandaliczne komentarze pod zdjęciem Kasi Cichopek. Jest obrażana ze względu na pewną część ciała

  3. Anna Lewandowska o trzecim dziecku. Zabawnym komentarzem skomentowała wszelkie domysły

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: jastrzabpost.pl