Swiatgwiazd.pl
Sanatorium miłości - Zdzisław szczerze o relacji z Jadwigą

sreen/Facebook.com/Sanatorium miłości TVP

Zdzisław z "Sanatorium miłości" opowiedział szczerze o relacji z Jadwigą. Jego serce należy do kogoś innego

16 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Zdzisław Wasiak był jednym z uczestników trzeciej edycji "Sanatorium miłości". Choć fani liczyli na to, że senior opuści program z Jadwigą przy boku, stało się inaczej. W niedawnym wywiadzie Zdzisław zdradził, że jego serce jest już zaj

  • Zdzisław i Jadwiga byli bohaterami trzeciej edycji „Sanatorium miłości”

  • Ku niepocieszeniu fanów między seniorami nie narodziło się uczucie

  • Po zakończeniu zdjęć do „Sanatorium miłości” Zdzisław związał się z inną kobietą

  • Senior oświadczył się jej przed programem. Wówczas dostał kosza

  • W wywiadzie z Interią szczerze opowiedział o relacji z Jadwigą

Choć trzecia edycja „Sanatorium miłości” zakończyła się już miesiąc temu, jej bohaterowie wciąż cieszą się sporym zainteresowaniem. Szczególną ciekawość fanów wzbudza relacja Zdzisława i Jadwigi. Dla sympatyków tej pary mamy niestety smutną wiadomość.

Zdzisław z „Sanatorium miłości” w szczerych słowach o znajomości z Jadwigą

Trzeci sezon „Sanatorium miłości” dostarczał widzom wielu emocjonujących wrażeń. Wszystko za sprawą wyjątkowych kuracjuszy, których skład uzupełniało sześć pań – Anna, Halina, Jadwiga, Janina, Krystyna i Teresa oraz sześciu panów – Antoni, Edward, Wiesław, Władysław, Zbigniew i Zdzisław.

Mimo tak lubianego przez widzów składu trzecia edycja popularnego show zakończyła się bez happy endu. Choć na planie nie narodziło się żadne uczucie, fani długo mieli nadzieję, że pojawi się ono między Jadwigą a Zdzisławem. W ostatnim wywiadzie dla Interii sympatyczny senior zgasił jednak ich entuzjazm.

Jak zaznaczył Zdzisław, odcinki „Sanatorium miłości” to wyłącznie zlepek tego, co przez kilka dni dzieje się na planie. Wobec tego widzowie nie wiedzą wszystkiego relacjach między uczestnikami. Po zakończeniu programu nie można więc mówić o tym, że drogi Zdzisława i Jadwigi się rozeszły.

- Tylko że, to co pokazuje kamera i to, czego kamera nie pokazuje, to są dwa różne filmy. Nasze drogi się nie rozeszły, bo nigdy nie prowadziły tam, gdzie wiodła kamera – powiedział senior.

Zdzisław odnalazł miłość

Okazuje się, że brak happy endu w programie nie przełożył się na życie prywatne Zdzisława. Senior zdradził, że tuż po zakończeniu zdjęć do „Sanatorium miłości” związał się on z nową partnerką. Para ma już za sobą pewną historię.

Wybrankę swojego serca Zdzisław poznał jeszcze przed wystąpieniem w popularnym show TVP. Postanowił wówczas poprosić ją o rękę i... dostał kosza. Uznał, że powodem tego była zbyt duża różnica wieku. Po programie uczucie jednak powróciło.

- (…) niespodziewanie, adresatka moich oświadczyn podobnie jak wielu moich znajomych i nieznajomych, również spojrzała na mnie inaczej – wyznał Zdzisław.

Mimo sukcesu miłosnego tym razem Zdzisław nie spieszy się z oświadczynami. Jak twierdzi, na razie chce na nowo poznawać się ze swoją partnerką i oswajać się z nową sytuacją.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Onet Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >