Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zmiany u ciężarnej Tomaszewskiej. Tuż przed porodem podjęła radykalne kroki: "Nie będziemy ryzykować"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 10.01.2024 17:02

Zmiany u ciężarnej Tomaszewskiej. Tuż przed porodem podjęła radykalne kroki: "Nie będziemy ryzykować"

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF

Gwiazda “Pytania na śniadanie” niedługo ponownie zostanie mamą. Przed tym ważnym wydarzeniem Małgorzata Tomaszewska będzie miała okazję świętować swoje urodziny. Jak zamierza je spędzić w obliczu nadchodzących zmian w jej życiu? 

Małgorzata Tomaszewska w "Pytaniu na śniadanie"

Córka Jana Tomaszewskiego z Telewizją Publiczną i popularnym programem śniadaniowym związana jest od 2018 roku. Początkowo zajmowała się tematem kultury i show-biznesu. Jednak rok po dołączeniu do TVP została prowadzącą format.

Prezenterka cieszy się dużą popularnością wśród telewidzów. Mimo zmian, które zaszły i nadal zachodzą w Telewizji Polskiej, Małgorzata Tomaszewska nigdzie się nie wybiera. Nadal tworzy z Aleksandrem Sikorą zgrany duet na ekranach odbiorników.

Tak Tomaszewski zareagował na ciążę córki. Poruszona Małgorzata zdradziła szczegóły Olek Sikora "został zatrzymany". Tomaszewska tłumaczyła go na wizji. Policja pod budynkiem TVP

Rodzina Małgorzaty Tomaszewskiej

Prowadząca “Pnś” w sierpniu, poprzedniego roku ogłosiła, że ponownie zostanie mamą. Tomaszewska ma już syna z poprzedniego związku, Enzo urodzonego w 2017 roku.

Małgosia ukrywała jednak przed fanami fakt, że jest z kimś związana. Gwiazda ma za sobą dwa rozwody. Na temat jej obecnego partnera wiadomo tylko, że nie jest on w żaden sposób powiązany z show-biznesem, a na imię ma Robert.

Prezenterka ujawniła jednak, że spodziewa się córeczki. Poród już niebawem.

Małgorzata Tomaszewska musi zmienić plany

Dziecko gwiazdy TVP ma przyjść na świat w lutym. Przed tym bardzo ważnym wydarzeniem dla obojga rodziców, Tomaszewska będzie obchodzić własne urodziny. W niedzielę 28 stycznia prezenterka skończy 35 lat. Do tej pory hucznie obchodziła swoje święto. Tym razem, będzie inaczej.

Małgorzata ze względu  na ciążę nie zamierza podejmować ryzyka, ponieważ jest sezon chorobowy, a gwiazda niestety niedawno miała problemy zdrowotne.

Bardzo lubię domowe przyjęcia ze znajomymi i przyjaciółmi, na które zapraszam zazwyczaj dziesięć, piętnaście osób. Uwielbiam pięknie udekorować mieszkanie i przyszykować stół, na którym nie brakuje najróżniejszych smakowitych przekąsek - powiedziała w rozmowie z “Twoim Imperium”.

Po czym dodała:

Szaleją wirusy, a ze względu na to, że będzie to dziewiąty miesiąc ciąży, nie będziemy spotkaniem towarzyskim ryzykować zakażenia - wyznała.

Gwiazda “Pytania na śniadanie” poważnie traktuje sprawę i stawia dobro swojego dziecka na pierwszym miejscu.

Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF