Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ulubienica widzów po cichu usunęła wszelkie ślady pobytu w szpitalu. Zmaga się z tajemniczą chorobą
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.04.2024 09:42

Ulubienica widzów po cichu usunęła wszelkie ślady pobytu w szpitalu. Zmaga się z tajemniczą chorobą

Kate Beckinsale trafiła do szpitala
fot. Instagram

Fani niedawno mogli natknąć się na serię zdjęć Kate Beckinsale ze szpitalnego łóżka. Fotografie wywołały wiele emocji, tym bardziej, gdy okazało się, że gwiazda po kilku dniach postanowiła usunąć post. Co spowodowało, że aktorka wylądowała w szpitalu?

Gwiazda zmaga się nie tylko z problemami zdrowotnymi. Pożegnała bliską osobę

Ostatni miesiąc nie był łatwym w życiu Kate Beckinsale. Dwa lata temu u jej ojczyma wykryto dwa nowotwory. Gwiazda bez zawahania rzuciła wszystko i przeniosła się do bliskich, by opiekować się seniorem, a także własną matką, która podupadała na zdrowiu.

Mężczyzna zmarł w styczniu 2024 roku po długiej walce z chorobą, a kobieta została w domu, by opiekować się matką. Jeszcze na początku marca podzieliła się wzruszającym postem z okazji Dnia Matki.

Dziękuję tym, którzy nas kochają i wspierają, gdy jest g***nie... I za to, że opiekują się naszymi psami, kiedy my nie możemy. I przypominają nam szczęśliwe chwile, kiedy o nich zapominamy. I pojawiają się, gdy jesteśmy chorzy, i są przy nas. I wyciągają nas z dołka dzięki swojej miłości - przekazała.

Niedługo później okazało się, że gwiazda sama zmagała się z kłopotami zdrowotnymi. W mediach społecznościowych pojawiły się jej zdjęcia ze szpitala. W jakim jest stanie?

Jacek Rozenek na salonach z młodszą o 20 lat partnerką. Jak ona na niego patrzy! Zapytali Bosacką, czy wybaczyła mężowi. Po 26 latach razem i zdradzie, tyle miała do powiedzenia

Znana aktorka trafiła do szpitala. Co doprowadziło do jej stanu?

W marcu na instagramowym koncie gwiazdy serii "Underworld" pojawiły się zdjęcia przedstawiające ją na szpitalnym łóżku. Kate Beckinsale nie zdradziła, co jej dolega, jednak kadry ukazywały, że jej stan może być naprawdę poważny.

Na jednym ze zdjęć widzimy ją ze smutną miną w dużej czarnej kokardzie. Inny kadr ukazuje za to leżącą na łóżku aktorkę wtuloną w ukochanego kota. Fani szybko zaczęli być zaniepokojeni stanem zdrowia idolki. Tym bardziej że nie ujawniła ona szczegółów tajemniczej choroby.

Daily Mail nieoficjalnie dowiedział się, że jej stan zdrowia może być spowodowany stresem i obciążeniami, jakie doświadczyła w ostatnim czasie. 

To emocjonalne żniwo ostatnich przeżyć Kate. Kiedy zajmowała się Royem, wyglądała na silną, ale ukradkiem nie raz płakała. Od miesięcy żyła w nieludzkim napięciu. Prawie nie spała i nie jadła - ujawniło źródło portalu.

Zagraniczna gwiazda pokazała, jak spędza czas w szpitalu. Post zniknął po krótkim czasie

Z udostępnionych zdjęć można wywnioskować, że Kate Beckinsale spędziła w brytyjskim szpitalu co najmniej kilka dni. W tym czasie czuwali przy niej bliscy i ukochane zwierzaki. Aktorka wyglądała na przemęczoną, jednak mimo to starała się zachować uśmiech do zdjęć.

Zaledwie kilka dni później na jej profilu doszło do kolejnej zmiany. Post z placówki został całkowicie usunięty z jej instagramowego profilu. Gwiazda zaczęła też coraz rzadziej odzywać się do swoich obserwatorów.

Jej ostatni post został opublikowany 19 marca i dotyczył wspomnienia jej ojczyma. Gwiazda opisała internautom ogromny ból, jaki odczuwa po stracie bliskiej osoby.

To pierwszy raz, gdy w moim życiu zabrakło ojcowskiego wzorca. Tak bardzo za Tobą tęsknię. […] Jestem wdzięczna za miłość, jaką mnie obdarzyłeś. Nadal ją odczuwam, choć w postaci echa - pisała.

Szczegóły jej pobytu w szpitalu i zmagania się z tajemniczą chorobą nadal nie zostały ujawnione. 

Kate Beckinsale
Kate Beckinsale trafiła do szpitala, fot. Instagram
Kate Beckinsale
Kate Beckinsale trafiła do szpitala, fot. Instagram
Kate Beckinsale
Kate Beckinsale trafiła do szpitala, fot. Instagram
Kate Beckinsale
Kate Beckinsale trafiła do szpitala, fot. Instagram
Kate Beckinsale
Kate Beckinsale trafiła do szpitala, fot. Instagram

Źródło: Daily Mail