Ola Kwaśniewska Żródło: instagram.com/@aleksandraleksandrowna

Znane jest wykształcenie Oli Kwaśniewskiej

22 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Ola Kwaśniewska zasłynęła głównie z bycia córką prezydenckiej pary. Szybko rozkręciła również karierę w mediach. Bycie polską celebrytką naturalnie nie jest jednak tym, co studiuje się w latach kształcenia w szkole wyższej. Jak się okazuje, Ola Kwaśniewska zdecydowała się na zgłębianie tajników ludzkiego umysłu i to właśnie tę wiedzę posiadła w toku edukacji.

  • Ola Kwaśniewska przed laty studiowała na Uniwersytecie Warszawskim
  • Dodatkowo ukończyła kurs instruktażu tańca
  • Niedawno pochwaliła się w sieci ukończeniem ważnego projektu

Dziś Ola Kwaśniewska dla wielu jest przede wszystkim celebrytką. Córka byłej prezydenckiej pary jest bardzo aktywna w social mediach, w tym na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie. Z zamieszczonych tam fotografii trudno byłoby wywnioskować, na jakie studia lata temu zdecydowała się zapisać.

Wykształcenie Oli Kwaśniewskiej

Warto zacząć od przypomnienia, jakie wykształcenie posiadają rodzice Oli Kwaśniewskiej - Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy. Podczas gdy były prezydent Polski nigdy nie zwieńczył studiów na Wydziale Ekonomiki Transportu oddaniem pracy magisterskiej, była pierwsza dama z powodzeniem ukończyła naukę na Wydziale Prawa i Administracji.

Ola Kwaśniewska nie poszła w zawodowe ślady rodziców. Interesujący okazał się dla niej świat ludzkich emocji. Ciekawy na tyle, że córka byłej pary prezydenckiej postanowiła rozpocząć studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Warto wspomnieć, że studia na Uniwersytecie Warszawskim kończyły również inne znane postacie. Do ich grona zaliczają się również Lech Kaczyński oraz Bronisław Komorowski, którzy naturalnie zdecydowali się na inny kierunek niż Ola Kwaśniewska. Podczas gdy Lech Kaczyński zgłębiał tajniki prawa i administracji, Bronisław Komorowski postanowił poświęcić parę lat na studiowanie historii.

Bartosz Żukowski ceni sobie prywatnośćBartosz Żukowski ceni sobie prywatnośćCzytaj dalej

Ten sam wydział, na którym przed laty pojawiała się Ola Kwaśniewska, przyciągnął polską noblistkę. Mowa o Oldze Tokarczuk, wyróżnionej Nagrodą Nobla w dziedzinie literatury w 2018 roku.

Na tym nie koniec ciekawostek dotyczących edukacyjnych “zdobyczy” Oli Kwaśniewskiej. O tym, że córka byłej prezydenckiej pary świetnie tańczy, mogli przekonać się widzowie trzeciej edycji programu “Taniec z gwiazdami”. Nie jest jednak powszechną wiedzą to, że celebrytka ukończyła kurs instruktorki na trenerkę salsy. Zdobywała doświadczenie zawodowe w tym zakresie, ucząc w szkołach tańca Salsa Libre i Latin Groove.

Piosenka “Liczy się tylko to” podbija serca internautów

W lutym Ola Kwaśniewska przekazała fanom niezwykle ważną nowinę, przy okazji pokazując swój ukryty talent do lawirowania słowem. Chodziło o piosenkę “Liczy się tylko to”, jaką celebrytka zaadaptowała na język polski, współpracując z mężem Kubą Badachem. Ola Kwaśniewska odpowiadała za słowa, a jej mąż uświetnił kawałek swym głosem. Utwór muzyczny promuje najnowszy film Disney’a “Co w duszy gra”. Już pierwszego dnia po ogłoszeniu dobrych wieści w sieci zawrzało od pozytywnych komentarzy.

- Ten tekst pani Aleksandry to coś wspaniałego. Ukłony za tak piękną i wzruszającą lirykę. Do tego wrażliwość muzyczna pana Kuby i wychodzi z tego magiczne połączenie - napisał jeden z internautów.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Wikipedia, Instagram, Youtube

Następny artykuł