Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Znowu mówią o rozwodzie Andrzeja i Agaty Dudów. Ujawniono, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.08.2023 22:20

Znowu mówią o rozwodzie Andrzeja i Agaty Dudów. Ujawniono, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami

Andrzej Duda / Agata Duda
Czy Agata Duda rozstanie się z Andrzejem Dudą?, fot. KAPiF

Od niemal samego początku pierwszej kadencji prezydenckiej Andrzeja Dudy media spekulowały na temat jego związku. Teraz znów plotki o kryzysie między nim a Agatą Dudą robią się coraz głośniejsze. Czy w końcu dojdzie do rozwodu? Jeden z byłych współpracowników prezydenta zaczął mówić o ich relacji.

Plotki o kryzysie w związku Andrzeja i Agaty Dudy

Mało kto zdaje sobie sprawę, jak długi staż ma związek Agaty i Andrzeja Dudy. 21 grudnia tego roku będą oni świętować 29. rocznicę ślubu. Parą są jeszcze dłużej, bo od czasów liceum. Doczekali się też córki Kingi.

Kiedy Andrzej został prezydentem Polski, jego życie osobiste natychmiast znalazło się pod czujnym okiem mediów. To właśnie w prasie pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że na idealnym związku znalazło się sporo rys. W pewnym momencie pojawiły się nawet pogłoski o tym, że Agata złożyła wniosek o rozwód. Wtedy temat szybko ucichł, a jak jest teraz?

Andrzej Duda / Agata Duda.jpg
Andrzej Duda i Agata Duda, fot. KAPiF
Była partnerka byłego męża Katarzyny Cichopek uderza w byłą żonę jej ukochanego... Co za obrót spraw!

Były współpracownik Andrzeja Dudy przerywa milczenie. Zaczął mówić o Agacie

Na rynek trafiła niedawno książka „Kulisy PIS” Kamila Dziubki. W publikacji wypowiedział się były współpracownik prezydenta, który jednak zachował anonimowość. Potwierdza on plotki o tym, że poglądy Agaty są znacznie mniej konserwatywne od tych, które wyznaje jej małżonek. Podobnie ma się sprawa z ich córką Kingą Dudą.

Myślę, że w głównym nurcie PiS (Agata Duda - przyp. red.) by się nie zmieściła. Zresztą ona nie bardzo może mieć tego typu poglądy, bo pochodzi z domu, w którym przeważała inna wrażliwość. Ojciec poeta, brat poeta o mocno lewicowym światopoglądzie. Córka ma zdecydowanie bardziej liberalne poglądy niż Andrzej. I to jest fakt – czytamy słowa informatora.

Andrzej Duda / Agata Duda.jpg
Andrzej Duda i Agata Duda, fot. KAPiF

Czy Andrzej i Agata Dudowie się rozwiodą?

Były współpracownik Dudy odniósł się też do plotek na temat kryzysu w małżeństwie Andrzeja i Agaty. Otwarcie mówi, że jego zdaniem, pomimo pewnych różnic w poglądach pary, nie może być mowy o rozwodzie.

Niektórzy plotkowali, że Agata złożyła papiery rozwodowe w sądzie, ale nawet jeśli mieli jakieś problemy małżeńskie, to jeszcze przed kampanią w 2015 roku temat ucichł. Miałem okazję obserwować ich z bliska i nigdy nie widziałem scen, które pozwoliłyby na stwierdzenie, że to jest małżeństwo w kryzysie. Jak to w życiu, zdarzały się różne spięcia, ale nie tego typu – tłumaczy mężczyzna.

Andrzej Duda / Agata Duda.jpg
Andrzej Duda i Agata Duda, fot. KAPiF

Źródło: „Kulisy PIS” Kamil Dziubka