Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Żona Dawida Kubackiego walczy o zdrowie. Niepokojące modlitwy krążą po sieci
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 24.03.2023 14:56

Żona Dawida Kubackiego walczy o zdrowie. Niepokojące modlitwy krążą po sieci

Marta i Dawid Kubaccy
fot. instagram.com/dawid.kubacki.official

W mediach nieprzerwanie mnożą się kolejne doniesienia, a fani z niecierpliwością wyczekują dobrych wieści. Żona Dawida Kubackiego wciąż przebywa szpitalu, gdzie lekarze walczą o jej zdrowie. W sieci mnożą się modlitwy w intencji Marty. 

Internauci, martwiący się stanem zdrowia żony wybitnego skoczka piszą liczne posty, jednak jeden z nich budzi wyjątkowo skrajne emocje. Wołanie o modlitwę, połączone jest bowiem z masą przerażających zdań. 

Żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala

Na dniach oddech wstrzymali wszyscy, którzy dowiedzieli się o złym stanie zdrowia Marty Kubackiej, żony popularnego i utytułowanego skoczna narciarskiego. Wówczas sportowiec wyjawił, że podjął decyzję o rezygnacji z udziału w turniejach. 

Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze — przekazał za pośrednictwem Instagrama. 

Para nie tak dawno po raz drugi została rodzicami. Po wielkiej radości i masie gratulacji przyszło im zmierzyć się z poważnymi przeciwnościami losu. 

Marcin Hakiel na romantycznej sesji z ukochaną. "Razem możemy wszystko"

Walka o zdrowie żony Kubackiego

Jak dowiadujemy się z informacji przekazanych przez Adama Małysza, Marta Kubacka znajduje się obecnie w jednej z najlepszych klinik kardiologicznych, czyli szpitalu w Zabrzu i oddziale doktora Religii.

Marta jest w najlepszych rękach, jeśli chodzi o kardiologię w Polsce. Trafiła do szpitala w Zabrzu, na oddział profesora Religi. Mocno, mocno trzeba trzymać kciuki, za to, żeby wszystko dobrze się ułożyło i powiodło. Żeby Marta wróciła do zdrowia, a Dawid do skoków — wyjawiła Faktowi Małysz.

 

Sieć zalały modlitwy w intencji Marty Kubackiej

Wiele osób nie kryje swojej troski, skierowanej w stronę Marty. Mnóstwo internautów wspiera Dawida i trzyma kciuki za szybki powrót jego żony do zdrowia. Mnożą się również komentarze, związane z intencjami oraz zachętami do modlitwy.

Skrajne emocje wywołują natomiast posty, które w ostatnim czasie pojawiły się na Facebooku. Ich przerażająca, i należy podkreślić, niepotwierdzona treść, budzi niepokój, a kolejne osoby zdecydowały się je udostępniać.

Posty z modlitwami za Martę Kubacką zobaczycie poniżej, jednak podkreślamy, że informacje w nich zawarte są niepotwierdzone.

Zobacz zdjęcia: