Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zrozpaczone gwiazdy żegnają Macieja Damięckiego, a tu takie zdjęcie! Aktorka "M jak miłość" szybko usunęła wpis, ale mamy screen
Anna Lipska
Anna Lipska 17.11.2023 18:03

Zrozpaczone gwiazdy żegnają Macieja Damięckiego, a tu takie zdjęcie! Aktorka "M jak miłość" szybko usunęła wpis, ale mamy screen

Aktorka "M jak miłość" szokuje zdjęciem
Iga Krefft, Maciej Damięcki, fot. KAPIF

Maciej Damięcki nie żyje. Smutne wieści wstrząsnęły Polską w piątek 17 listopada. Gwiazdy w sieci przekazują rodzinie wyrazy współczucia, a aktorka “M jak miłość” pokazała TAKIE zdjęcie. Szybko je usunęła, ale mamy screen.

Maciej Damięcki nie żyje

W piątek 17 listopada media obiegły wieści o śmierci Macieja Damięckiego. O tym, że aktor nie żyje, poinformowały w sieci jego dzieci, Mateusz Damięcki i Matylda Damięcka. 

Nie podano do wiadomości publicznej przyczyn śmierci Damięckiego. Artysta od lat zmagał się z ciężką chorobą. Jego odejścia nic nie zapowiadało. Zaledwie kilka tygodni temu była premiera filmu z jego udziałem. W sieci nie brakuje wpisów, w których branża żegna wybitnego aktora.

Maciej Damięcki długo walczył z chorobą. Diagnoza wróciła do niego po latach SB zabrało się za Damięckiego. Żona Olbrychskiego tylko nam mówi, co mu zrobili. W aferę zamieszany był jej mąż

Gwiazdy żegnają Macieja Damięckiego

Śmierć Macieja Damięckiego wstrząsnęła polskim światem artystycznym. Pod wpisami Matyldy i Mateusza Damięckich nie brakuje słów pożegnania od znanych osób.

Bardzo, bardzo mi przykro. Praca na scenie z Maciejem to była niezwykła przygoda, podobnie jak rozmowy o sztuce i życiu, a jazda z nim samochodem to już osobny rozdział. Wielki smutek dla nas, którzy go znaliśmy i dla polskiej kultury. Do zobaczenia Mistrzu — napisał między innymi Krzysztof Ibisz.

Wpisy z kondolencjami zostawili też: Anna Czartoryska, Tomasz Organek, Magdalena Lamparska, Olga Bołądź, Joanna Koroniewska, Grażyna Wolszczak, czy Małgorzata Rożniatowska. 

Kiedy sieć zalewają smutne wpisy, aktorka “M jak miłość” opublikowała coś takiego!

Maciej Damięcki nie żyje, a aktorka "M jak miłość" wrzuciła do sieci TAKIE zdjęcie

Iga Krefft wcielała się w Ulę w “M jak miłość” od 2007 roku i zadebiutowała w serialu, gdy miała zaledwie 11 lat. Odeszła z produkcji w 2022 roku.  
 

Aktorka podjęła taką decyzję między innymi ze względu na swój stan zdrowotny. Krefft choruje na nerwicę z epizodami depresji. Do tego od jakiegoś czasu pod pseudonimem Ofelia skupia się na karierze muzycznej.

Kiedy Polskę obiegły wieści o śmierci Macieja Damięckiego, na jej profil na Instagramie wpadła relacja ze zdjęciem niemal nagiej aktorki w domowej bibliotece. Opatrzyła czarno-białe zdjęcie nostalgicznym komentarzem. Fotka bardzo szybko zniknęła, ale mamy dla was screen, który zobaczycie poniżej. Trzeba przyznać, że niefortunnie się złożyło. W końcu Krefft mała okazje poznać Macieja Damięckiego na planie “M jak miłość”…

Iga Krefft, fot. Instagram
Iga Krefft, fot. Instagram
Iga Krefft, fot. KAPIF
Iga Krefft, fot. KAPIF
Iga Krefft, fot. KAPIF
Iga Krefft, fot. KAPIF
Iga Krefft, fot. KAPIF
Iga Krefft, fot. KAPIF