Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zwolniona z TVP Opczowska przekazała niepokojące wieści o zdrowiu. To dlatego zniknęła z social mediów
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 28.02.2024 16:18

Zwolniona z TVP Opczowska przekazała niepokojące wieści o zdrowiu. To dlatego zniknęła z social mediów

Małgorzata Opczowska, fot. KAPiF
Małgorzata Opczowska, fot. KAPiF

Małgorzata Opczowska po dłuższej nieobecności powróciła do mediów społecznościowych. Choć wielu fanów podejrzewało, że jej absencja na Instagramie wiązała się z nagłym zwolnieniem z “Pytania na śniadanie”, okazało się, że w grę wchodzi coś jeszcze… 

Małgorzata Opczowska zwolniona z "Pytania na śniadanie"

Małgorzata Opczowska od 2020 r. pełniła funkcję gospodyni “Pytania na śniadanie”. Na tym stanowisku zastąpiła Marcelinę Zawadzką, która w tamtym czasie znalazła się w centrum poważnej afery. Wieloletnia dziennikarka TVP wraz z Łukaszem Nowickim stanowili jeden z ulubionych duetów widzów. Nic dziwnego, że gwiazda tak bardzo przeżywała rozstanie ze swoim ekranowym partnerem.

Gdy prowadzący “Postaw na milion” żegnał się z porannym show TVP, nikt nie przypuszczał jeszcze z pewnością, że wkrótce i jego koleżanka z planu będzie musiała zamknąć za sobą drzwi.

Decyzją nowych władz państwowego medium, wszyscy dotychczasowi prezenterzy “Pytania na śniadanie” zostali bowiem zwolnieni. “Czystki” nie ominęły Małgorzaty Opczowskiej…

Ida Nowakowska gotowa na drugie dziecko? "Tym razem córeczkę". Po zwolnieniu z TVP nie próżnuje Jest pierwsze zdjęcie córeczki Małgorzaty Tomaszewskiej! Odważny kadr zapewni jej rozgłos na długo

Małgorzata Opczowska po "Pytaniu na śniadanie"

Ostatni czas w życiu Małgorzaty Opczowskiej nie należał do najlepszych. Jeszcze przed rewolucją w TVP, gwiazda zmagała się z problemami osobistymi. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia jej mama zachorowała i trafiła do szpitala.

Zwolnienie prezenterki z “Pytania na śniadanie” spotkało się ze zdecydowaną reakcją widzów, którzy zasypali sieć komentarzami, w których nie szczędzili jej komplementów i słów pocieszenia.

Kilka dni temu Małgorzata Opczowska wstrzymała jednak swoją aktywność w mediach społecznościowych. Zaintrygowani wielbiciele zastanawiali się, z czego wynika absencja gwiazdy. Odpowiedź na to pytanie może ich zaniepokoić jeszcze bardziej.

Małgorzata Opczowska przerywa milczenie

Na Instagramie Małgorzaty Opczowskiej pojawiło się niezwykle wymowne zdjęcie. Widzimy na nim drzwi do gabinetu lekarskiego. Fotografia została opatrzona podpisem, w którym gwiazda wyjaśniła, dlaczego zrobiła sobie przerwę od mediów społecznościowych.

Kochani, muszę zadbać o zdrowie. Pytacie, dlaczego u mnie ostatnio cisza. Obiecuję odezwać się niebawem. Trzymajcie kciuki - napisała.

Pozostaje mieć nadzieję, że wizyta Małgorzaty Opczowskiej u lekarza to szereg rutynowych badań, a ich wyniki okażą się zadowalające. Trzymamy kciuki i życzymy prezenterce dużo zdrowia!

Małgorzata Opczowska instagram
fot. instagram.com/opczowska_malgorzata
Małgorzata Opczowska
Małgorzata Opczowska, fot. KAPiF
Małgorzata Opczowska
Małgorzata Opczowska, fot. KAPiF
Małgorzata Opczowska
Małgorzata Opczowska, fot. KAPiF