Swiatgwiazd.pl
Agata Kulesza

eastnews & TRICOLORS

Były mąż Agaty Kuleszy oskarża ją o manipulację córki. Nawet po rozwodzie na jaw wychodzą przykre fakty

18 Lutego 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Rozwód nie zakończył sporu powstałego między Agatą Kuleszą a jej byłym mężem. Ostatnio Marcin Figurski powiedział na ten temat parę słów od siebie. Zdaniem ex-małżonka aktorki Agata Kulesza nastawiała ich córkę przeciwko ojcu.

  • Agata Kulesza związała się z Marcinem Figurskim w 2006 roku

  • Niedawno para uzyskała oficjalny rozwód, co nie zakończyło sporu między ex-małżonkami

  • Marcin Figurski oskarża byłą żonę o nastawianie przeciwko niemu ich córki Marianny

Agata Kulesza to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Doskonale znają ją entuzjaści takich produkcji jak: “Jestem mordercą”, Sala samobójców. Hejter” czy “Zimna wojna”. Jeszcze do niedawna wiodła rodzinne życie u boku małżonka Marcina Figurskiego i córki Marianny. Życie aktorki wywróciło się do góry nogami w 2019 roku.

Małżeństwo i rozwód Agaty Kuleszy

Agata Kulesza związała się z Marcinem Figurskim w 2006 roku. Para zdecydowała się pobrać dopiero 10 lat później. Praca na planie nie również nie jest obca byłemu małżonkowi aktorki - jest operatorem kamery i fotografem; współpracował przy realizacji serialu “Niania” i telenoweli “Na Wspólnej”.

Małżonkowie mieszkali na warszawskim Ursynowie. Z reguły nie pokazywali się razem na ściankach i bardzo cenili swoją prywatność. Po roku znajomości powitali na świecie swą pierwszą i jedyną córkę, Mariannę.

Pierwsze informacje dotyczące rozwodu dotarły do mediów na początku 2019 roku. Doniesienia wstrząsnęły fanami aktorki - nikt nie podejrzewał, że w jej małżeństwie dzieje się aż tak źle. Para ubiegała się o rozwód z orzeczeniem o winie drugiej strony. Podczas gdy Marcin Figurski oskarżał małżonkę o moralne molestowanie, Agata Kulesza złożyła na policję wniosek o Niebieską Kartę dostępny dla ofiar przemocy domowej.

Po dwóch latach ostatecznie ex-małżonkom udało się oficjalnie rozstać. Mimo to echo głośnego rozwodu nie daje o sobie zapomnieć, a emocje wciąż nie stygną. Udowadnia to ostatnia wypowiedź Marcina Figurskiego, który zarzuca byłej żonie manipulowanie córką.

Marcin Figurski o byłej żonie. “Wierzę, że córka przestanie ulegać manipulacji ze strony matki”

Przez trudny czas sądowych rozpraw córka małżonków, donosi “Na żywo”, unikała kontaktów z ojcem. Studentka miała jedynie od czasu do czasu reagować na publikacje, jakie udostępniał w sieci Marcin Figurski. Zdaniem Figurskiego wynika to z działań, jakie podejmuje sama Agata Kulesza.

- Wierzę, że córka przestanie ulegać manipulacji ze strony matki i sama zacznie podejmować decyzje dotyczące kontaktów ze mną - mówi ex-mąż Agaty Kuleszy.

Trudno powiedzieć, ile w powyższych doniesieniach prawdy. Prawdopodobnie fani aktorki nigdy nie dowiedzą się nawet tego, jaka była prawdziwa przyczyna rozstania małżonków. Z pewnością była to dla Agaty Kuleszy jednak ważna życiowa lekcja, o czym rozmawiała między innymi z prezenterami programu “Dzień Dobry TVN”. Przyznała, że wiele dowiedziała się o samej sobie.

- Na przykład, że jestem zaskakująco cierpliwa. I że potrafię odpuścić, słuchać siebie i iść z tym. Może dzięki temu udało mi się wyjść przez ostatnie trudne doświadczenia z twarzą (...). Rozwinęłam się jako człowiek. Jestem na kolejnym etapie - przekazała Agata Kulesza.

Źródło: eastnews & TRICOLORS

Źródło: SuperExpress, WP, Dzień Dobry TVN

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >