Agata Kulesza Żródło: eastnews & TRICOLORS

Były mąż Agaty Kuleszy oskarża ją o manipulację córki. Nawet po rozwodzie na jaw wychodzą przykre fakty

18 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Rozwód nie zakończył sporu powstałego między Agatą Kuleszą a jej byłym mężem. Ostatnio Marcin Figurski powiedział na ten temat parę słów od siebie. Zdaniem ex-małżonka aktorki Agata Kulesza nastawiała ich córkę przeciwko ojcu.

  • Agata Kulesza związała się z Marcinem Figurskim w 2006 roku
  • Niedawno para uzyskała oficjalny rozwód, co nie zakończyło sporu między ex-małżonkami
  • Marcin Figurski oskarża byłą żonę o nastawianie przeciwko niemu ich córki Marianny

Agata Kulesza to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Doskonale znają ją entuzjaści takich produkcji jak: “Jestem mordercą”, Sala samobójców. Hejter” czy “Zimna wojna”. Jeszcze do niedawna wiodła rodzinne życie u boku małżonka Marcina Figurskiego i córki Marianny. Życie aktorki wywróciło się do góry nogami w 2019 roku.

Małżeństwo i rozwód Agaty Kuleszy

Agata Kulesza związała się z Marcinem Figurskim w 2006 roku. Para zdecydowała się pobrać dopiero 10 lat później. Praca na planie nie również nie jest obca byłemu małżonkowi aktorki - jest operatorem kamery i fotografem; współpracował przy realizacji serialu “Niania” i telenoweli “Na Wspólnej”.

Małżonkowie mieszkali na warszawskim Ursynowie. Z reguły nie pokazywali się razem na ściankach i bardzo cenili swoją prywatność. Po roku znajomości powitali na świecie swą pierwszą i jedyną córkę, Mariannę.

Pierwsze informacje dotyczące rozwodu dotarły do mediów na początku 2019 roku. Doniesienia wstrząsnęły fanami aktorki - nikt nie podejrzewał, że w jej małżeństwie dzieje się aż tak źle. Para ubiegała się o rozwód z orzeczeniem o winie drugiej strony. Podczas gdy Marcin Figurski oskarżał małżonkę o moralne molestowanie, Agata Kulesza złożyła na policję wniosek o Niebieską Kartę dostępny dla ofiar przemocy domowej.

Marzena Rogalska pokazała, jak mieszka. Luksusowa łazienka robi szczególne wrażenieMarzena Rogalska pokazała, jak mieszka. Luksusowa łazienka robi szczególne wrażenieCzytaj dalej

Po dwóch latach ostatecznie ex-małżonkom udało się oficjalnie rozstać. Mimo to echo głośnego rozwodu nie daje o sobie zapomnieć, a emocje wciąż nie stygną. Udowadnia to ostatnia wypowiedź Marcina Figurskiego, który zarzuca byłej żonie manipulowanie córką.

Marcin Figurski o byłej żonie. “Wierzę, że córka przestanie ulegać manipulacji ze strony matki”

Przez trudny czas sądowych rozpraw córka małżonków, donosi “Na żywo”, unikała kontaktów z ojcem. Studentka miała jedynie od czasu do czasu reagować na publikacje, jakie udostępniał w sieci Marcin Figurski. Zdaniem Figurskiego wynika to z działań, jakie podejmuje sama Agata Kulesza.

- Wierzę, że córka przestanie ulegać manipulacji ze strony matki i sama zacznie podejmować decyzje dotyczące kontaktów ze mną - mówi ex-mąż Agaty Kuleszy.

Trudno powiedzieć, ile w powyższych doniesieniach prawdy. Prawdopodobnie fani aktorki nigdy nie dowiedzą się nawet tego, jaka była prawdziwa przyczyna rozstania małżonków. Z pewnością była to dla Agaty Kuleszy jednak ważna życiowa lekcja, o czym rozmawiała między innymi z prezenterami programu “Dzień Dobry TVN”. Przyznała, że wiele dowiedziała się o samej sobie.

-Na przykład, że jestem zaskakująco cierpliwa. I że potrafię odpuścić, słuchać siebie i iść z tym. Może dzięki temu udało mi się wyjść przez ostatnie trudne doświadczenia z twarzą (...). Rozwinęłam się jako człowiek. Jestem na kolejnym etapie - przekazała Agata Kulesza.

Agata Kulesza

Źródło: eastnews & TRICOLORS

Źródło: SuperExpress, WP, Dzień Dobry TVN

Następny artykuł