Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agata Kulesza i Przemysław Bluszcz razem? Media nie ustają w spekulacjach
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.03.2023 20:12

Agata Kulesza i Przemysław Bluszcz razem? Media nie ustają w spekulacjach

Przemysław Bluszcz
fot. KAPiF

Agata Kulesza przeszła ostatnio bardzo wiele. W 2018 roku rozstała się, a dwa lata później rozwiodła z wieloletnim partnerem, operatorem filmowym Marcinem Figurskim. Według informacji, jakie pojawiały się w mediach, związek ten miał być naznaczony przemocą. Teraz jednak aktorka podobno znalazła szczęście u boku nowego mężczyzny. Co łączy ją z Przemysławem Bluszczem?

Jedna ze spraw sądowych gwiazdy z byłym partnerem skończyła się dopiero niedawno. Sąd orzekł na korzyść aktorki. Czy teraz przyszła kolej na nową miłość? W prasie wrze od spekulacji, a cała sprawa ma dodatkowy, sensacyjny aspekt.

Agata Kulesza i Przemysław Bluszcz? Plotek przybywa

Pod koniec października 2022 roku zakończyła się ostatnia sprawa sądowa, jaka toczyła się pomiędzy Kuleszą a Marcinem Figurskim. Sama sprawa rozwodowa też nie należała do łatwych: operator miał podobno domagać się orzeczenia o winie i alimentów. Tymczasem Kulesza miała domagać się na policji założenia Niebieskiej Karty.

Podczas sądowych zmagań Agatę wspierały jej przyjaciółki: artystka Katarzyna Nosowska i aktorka Agnieszka Suchora oraz córka pary – Marianna. Do jesieni toczył się spór o mieszkanie na Mokotowie, które finalnie przyznano Kuleszy. Teraz prasa zaczęła prześcigać się w doniesieniach na temat domniemanego nowego uczucia gwiazdy.

Brat Wiktorii Gąsiewskiej gorzko o Adamie Zdrójkowskim. "Źle ją traktował"

Agata Kulesza znowu zakochana?

Jako pierwszy o nowej sytuacji uczuciowej Kuleszy doniósł tygodnik „Rewia”. Po nim temat podniósł portal Pomponik. Według magazynu za spokojem i szczęściem Agaty może stać wsparcie popularnego aktora. Parę ma łączyć bardzo serdeczna relacja.

Chodzi o Przemysława Bluszcza, gwiazdora takich produkcji jak „Czas honoru”, „Być jak Kazimierz Deyna”, „Jesteś Bogiem” i „Pitbull”. Zawodowo znają się od lat, a ostatnio grają razem w jednym ze spektakli Teatru Ateneum. Przyjaźń z kolegą z pracy ma być źródłem nowej energii do działania.

Kim jest Przemysław Bluszcz?

Do tej pory ani Kulesza, ani Przemysław Bluszcz nie skomentowali pojawiających się doniesień. Próbowaliśmy skontaktować się w tej sprawie z aktorką, ale do momentu publikacji tego artykułu nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Sensacyjności prasowym plotkom dodaje fakt, że Bluszcz od ponad dwudziestu lat jest mężem reżyserki i scenarzystki Anny Wieczur. Para ma dwóch dorosłych już synów: Borysa oraz Iwa. Magazyn „Rewia” przekonuje jednak, że mimo braku rozwodu nie są już oni razem.

Zobacz zdjęcia:

Przemysław Bluszcz
Agata Kulesza, fot. KAPiF
Przemysław Bluszcz
Przemysław Bluszcz, fot. KAPiF
Przemysław Bluszcz
Przemysław Bluszcz, fot. KAPiF
Przemysław Bluszcz
Przemysław Bluszcz i Agata Kulesza w spektaklu “To wiem na pewno”, fot. KAPiF

Źródło: Rewia, Pomponik