Agnieszka Chylińska Żródło: instagram.com/agnieszka_chylinska

Agnieszka Chylińska wróciła pamięcią do początków swojej kariery. Opowiedziała o warunkach, w jakich mieszkała

24 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Agnieszka Chylińska podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie wspomnieniami dotyczącymi początków kariery. Okazuje się, że w jej życiu zawodowym nie od razu było kolorowo. Jak stwierdziła, "musiała ogarnąć tak zwane zwyczajne życie".

  • Chylińska ostatnimi czasy nie stroni od pokazywania swoim fanom zdjęć z przeszłości.
  • W swoim najnowszym poście opublikowała zdjęcie jednego z wynajmowanych przez nią mieszkań. Jak podkreśliła, nie było jej łatwo.
  • Wokalistka porównała swoją ówczesną sytuację do rzeczywistości, z jaką stykają się dzisiejsi debiutanci.

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej znanych polskich piosenkarek. Wciąż zyskuje coraz większą rzeszę fanów. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 400 tys. fanów. Ostatnio podzieliła się z internautami refleksjami dotyczącymi początków kariery.

Agnieszka Chylińska o początkach kariery

Chylińska ostatnimi czasy nie stroni od pokazywania swoim fanom zdjęć z przeszłości. Fotografiom towarzyszą przemyślenia o karierze, relacjach międzyludzkich, związkach. W swoim najnowszym poście opublikowała zdjęcie jednego z wynajmowanych przez nią mieszkań. Jak podkreśliła, nie było jej łatwo.

Artystka przyznała, że musiała być zdana tylko na siebie. Gdy tylko wyprowadziła się z domu, pomieszkiwała z koleżankami, czasem u chłopaka. Jak stwierdziła, to głównie dzięki temu nigdy w pełni nie odczuła, że stała się gwiazdą.

- [...] gdy po otrzymaniu nagrody Fryderyk wracałam z "buta" do mrówkowca zaczepiana po drodze przez jakichś ziomków, którzy właśnie widzieli mnie przed chwilą w tv - napisała.

Krzysztof Jankowski po raz pierwszy został ojcem. Pokazał rozkoszne zdjęcie synkaKrzysztof Jankowski po raz pierwszy został ojcem. Pokazał rozkoszne zdjęcie synkaCzytaj dalej

Wokalistka uważa, że takie warunki, z jakimi przyszło jej się zmierzyć, prawdopodobnie ją uratowały. Dzięki temu nigdy nie żyła w przeświadczeniu, że wszystko jej się należy.

Chylińska wspomniała też o obowiązkach, które na niej ciążyły. W razie jakichkolwiek remontów też zdana była tylko na siebie. Musiała radzić sobie w pojedynkę. W dalszej części wpisu nawiązała do młodych artystów, którzy w obecnych czasach rozpoczynają karierę. Do jakich wniosków doszła?

Chylińska o młodych debiutantach

Piosenkarka porównała swoje doświadczenia do tych, które mają obecni debiutanci. Jak stwierdziła, młodzi artyści mają w dzisiejszych czasach ogromne zaplecze w postaci agentów, prawników.

- Weszłam w szołbiznes tak, jak stałam - napisała o sobie.

Gwiazda wyznała, że dopiero, gdy założyła własną rodzinę, a w jej życiu pojawiły się dzieci, zaczęła myśleć o tym, by się ustatkować i zadbać o miejsce, w którym wspólnie zamieszkają. To potomstwo sprawiło, że chciała o to zawalczyć.

Jak widać, Chylińska mimo wszystko darzy swoje młodzieńcze lata, a tym samym początki przygody z muzyką, ogromnym sentymentem. Zdjęcie, którym podzieliła się na Instagramie pokazuje ją w dość problematycznej sytuacji - pękła rura w jej mieszkaniu, a za chwilę musiała wyjeżdżać na koncert. Teraz wokalistka najwyraźniej wspomina to z uśmiechem.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pudelek, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł