Agnieszka Kotulanka słowa do dzieci Żródło: TRICOLORS/East News

Ostatnie słowa Kotulanki do najbliższych przed śmiercią 

7 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Agnieszka Kotulanka opuściła nas trzy lata temu. Przez ten cały czas tylko najbliżsi wiedzieli, co aktorka powiedziała swoim dzieciom tuż przed śmiercią. Ciężko powstrzymać łzy, chodzi o chorobę i pracę.

  • Na co chorowała Agnieszka Kotulanka
  • Śmierć wspaniałej aktorki
  • Co Agnieszka Kotulanka powiedziała dzieciom przed śmiercią

24 lutego 2018 roku polską prasę obiegła tragiczna wiadomość - zmarła gwiazda "Klanu", Agnieszka Kotulanka. Nikt nie przypuszczał, że tak szybko przyjdzie nam pożegnać 61-letnią aktorkę. Informację przekazały wówczas jej dzieci, podkreślając, że zgon nastąpił 20 lutego.

Problemy zdrowotne aktorki

Nie było tajemnicą, że Agnieszka Kotulanka ostatnie lata życia spędziła na walce z okrutną chorobą. Była uzależniona od alkoholu, który wyniszczał jej organizm i burzył życie zawodowe oraz prywatne. Chociaż stał przy niej sztab osób, które chciały podać jej pomocną dłoń, ona odtrącała każde wsparcie i urywała kontakt nawet z tymi, z którymi przyjaźniła się od lat.

Bliscy byli załamani, ale do końca wierzyli, że Kotulance jeszcze uda się stanąć na nogi. Niestety, tak się nie stało. Początkowo spekulowano, że przyczyną śmierci gwiazdy był alkohol, ale już po kilku dniach oficjalnie przekazano, że u 61-latki doszło do wylewu.

Jako 11-latka podbiła scenę „Mam talentJako 11-latka podbiła scenę „Mam talent". Dziś ma 23 lata, trudno ją rozpoznaćCzytaj dalej

Tym razem nie było przy niej nikogo, kto mógł udzielić jej pomocy, a to doprowadziło do najgorszego.

Co Agnieszka Kotulanka powiedziała dzieciom przed śmiercią?

Jak donosi Interia, w ostatnich tygodniach życia Agnieszka Kotulanka wierzyła, że uda jej się wyjść na prostą. Chociaż przez uzależnienie od alkoholu została wyrzucona z pracy, miała nadzieję, że niebawem będzie mogła do niej wrócić.

Z przekazywanych przez serwis informacji wynika, że krótko przed odejściem Kotulanka powiedziała swoim dzieciom, że zamierza oficjalnie ogłosić swój powrót do aktorstwa. Niestety, nigdy nie zdążyła tego zrobić.

Ból i smutek, które wywołała śmierć gwiazdy, wielu nie opuszczają do dziś. Krewnym, przyjaciołom i oddanym fanom ciężko jest pogodzić się z niesprawiedliwym losem, który tak szybko i w tak okrutny sposób zabrał nam uwielbianą aktorkę.

Przypomnimy, że na krótko przed trzecią rocznicą śmierci aktorki pojawiły się informacje, jakoby miała powstać książka o Agnieszce Kotulance. Przeciwne są jednak temu dzieci aktorki, które nie chcą wracać pamięcią do trudnej przeszłości.

- Byłby to wywiad-rzeka. Kasia i Michał musieliby opowiedzieć o pięknych, wzruszających chwilach spędzonych z mamą, ale też o jej szalenie trudnej walce z chorobą alkoholową. A oni nie chcą tego pamiętać i wspominać, bo to były najtrudniejsze lata ich życia - mówiła dla "Na Żywo" przyjaciółka rodziny

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Interia, Na Żywo, Viva!

Następny artykuł