Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pytanie oburzyło Aleksandrę Domańską. Przerwała wywiad: "Nie mam najmniejszej ochoty dalej rozmawiać"
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 14.12.2023 19:07

Pytanie oburzyło Aleksandrę Domańską. Przerwała wywiad: "Nie mam najmniejszej ochoty dalej rozmawiać"

Aleksandra Domańska przerwała wywiad, fot. KAPIF
Aleksandra Domańska przerwała wywiad, fot. KAPIF

Aleksandra Domańska przerwała rozmowę z reporterką Świata Gwiazd. Uznała, że pytanie jest nie na miejscu. Czego dotyczyło?

Kim jest Aleksandra Domańska?

Aleksandra Domańska swoje życie zawodowe związała ze światem filmów i seriali. Od 2009 gra w teatrze i w produkcjach telewizyjnych. Ma na swoim koncie role w “Drogówce”, “Ambassadzie”, “Lekarzach”, “Mecenas Porada” czy “W rytmie serca”. Oprócz talentu aktorskiego może pochwalić się także potężnym głosem. 

W 2010 roku Domańska zajęła drugie miejsce w Międzynarodowym Konkursie Piosenki Aktorskiej w St. Petersburgu „Singing Mask”. Doskonale odnalazła się także w programie typu reality show “Ameryka Express”, który wygrała. 

Od kiedy została mamą Ariela, Aleksandra rozkręciła działalność w internecie. Jej profil na Instagramie przez wiele kobiet postrzegany jest jako miejsce pełne inspiracji i porad na najróżniejsze tematy.

Aleksandra Domańska chwilę przed świętami trafiła do szpitala. "Świat przestał istnieć" Aleksandra Domańska rozstała się z ojcem swojego dziecka, będąc w połogu. Ujawniła kulisy swoich związków

Aleksandra Domańska o pokazie Macieja Zienia

Gwiazda nie zapomina o swojej głównej pasji, czyli aktorstwie. Zgarnia coraz więcej głównych ról. W latach 2011-2013 wcieliła się w tytułową postać w serialu Polsatu “Mecenas Porada”. 

Co jakiś czas Domańska gości na salonach. Ostatnio brylowała na pokazie Macieja Zienia, który świętował 25-lecie działalności zawodowej. Jego marka utożsamiana jest z dobrym stylem i wysokiej klasy produktami. 

Aleksandra zdradziła nam, jaką prośbę do niej i reszty gości miał Maciej:

Doznałam lekkiego szoku, bo na zaproszeniu było napisane, że jest ogromna prośba o przybycie punktualne, bo o 21.30 będą zamykane drzwi ze względu na charakter wydarzenia. Mam w sobie taką wewnętrzną prymuskę, która potraktowała to bardzo poważnie i już 20 minut przed 21 siedziałam na widowni, żeby nie być tą, która nie dostanie się przez te zamknięte drzwi – przyznała Ola w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Aleksandra Domańska przerwała wywiad po tym pytaniu

Pokaz Zienia zbiegł się w czasie z wyborem Donalda Tuska na nowego premiera Polski. Na ten temat próbowaliśmy porozmawiać z Aleksandrą. Byliśmy ciekawi jej opinii na temat zmian, jakie w świecie mediów planuje wprowadzić nowy rząd (dotyczą one głównie TVP). Co na to aktorka?

Domańska nie była zainteresowana rozmową na temat polityki:

Moja droga, jesteśmy na pokazie mody Macieja Zienia. Wydaje mi się, że nie mam ochoty w tym momencie rozmawiać o polityce. Najmniejszej. – ucięła dalszą rozmowę Aleksandra.

Cały wywiad do obejrzenia poniżej.

Aleksandra Domańska, fot. KAPIF
Aleksandra Domańska, fot. KAPIF
Aleksandra Domańska, fot. KAPIF
Aleksandra Domańska, fot. KAPIF
Aleksandra Domańska, fot. KAPIF
Aleksandra Domańska, fot. KAPIF