Swiatgwiazd.pl
A Krupa EN

TRICOLORS/East News

Allan Krupa chce zmienić nazwisko. Nie będzie to jednak łatwe

12 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Allan Krupa to syn najpopularniejszej polskiej piosenkarki, Edyty Górniak. Nic dziwnego, że od najmłodszych lat interesują się nim tabloidy. Dziś 17-latek jest na językach wszystkich, za sprawą dojrzałej decyzji, którą podjął.

  • Allan Krupa to 17-letni syn Edyty Górniak

  • Ojcem Allana jest skazany za potrącenie kobiety Dariusz Krupa

  • Allan postanowił zmienić nazwisko

Allan Krupa, mimo swojego młodego wieku, zdecydował się zmienić nazwisko. Na jego decyzję wpływ miała trudna relacja z ojcem. W odważnym kroku wspiera go kochająca mama, Edyta.

Allan Krupa — relacje rodzinne

Allan z pewnością pamięta paskudny rozwód, jaki toczyli ze sobą jego rodzice. Edyta Górniak i Dariusz Krupa od 2010 roku przez długi czas niemal nie wychodzili z sal sądowych, gdzie toczyła się zacięta gra o podział niemałego majątku i prawo do opieki nad kilkuletnim wówczas Allanem.

Duży wpływ na Edytę i Allana miał skandal w 2016 roku, którego głównym bohaterem był Dariusz. Mężczyzna potrącił starszą kobietę, dodatkowo przekraczając dozwoloną prędkość. Późniejsze badania dowiodły, że był pod wpływem narkotyków. Został skazany na 6 lat pozbawienia wolności, co niezwykle przeżyła jego już wówczas była żona, Edyta. Mężczyźnie udało się wyjść wcześniej na wolność. Zamieszkał w niemałym apartamencie w centrum Warszawy. Ostatnio pisaliśmy, że pod jego domem znów pojawiła się policja.

M Richardson EN

Monika Richardson z synem na zdjęciu sprzed lat. „Co się stało z czasem?”

CZYTAJ DALEJ

Allan Krupa i jego dojrzała decyzja

Najsmutniejszym w tym całym kalejdoskopie rodzinnych zawirowań i dramatów wydaje się być fakt, że, jak informuje serwis Pomponik.pl, Dariusz zupełnie odciął się od przeszłości, w tym od swojej rodziny. Rozpoczął nowe życie, w którym nie ma miejsca dla syna. Przestał więc utrzymywać z nim kontakt i płacić ustalone w sądzie alimenty.

Osoba z najbliższego otoczenia Edyty Górniak wyznała, że Allan pogodził się z tym, że nie odbuduje już więzi ze swoim ojcem, ze względu na to, jaką drogę obrał Dariusz. Mimo swojego młodego wieku Allan wydaje się naprawdę dojrzały.

Nikogo nie dziwi więc śmiała decyzja chłopaka, który, jak podaje informator magazynu "Na żywo", również postanowił odciąć się od ojca i zmienić nazwisko. Długo rozważał, czy to dobra decyzja, jednak stwierdził, że nie ma na co czekać.

Jednak na drodze Allana może stanąć pewna przeszkoda, którą zaznaczył informator magazynu "Party". Okazuje się, że Edzia nie ograniczyła byłemu partnerowi praw rodzicielskich, więc niepełnoletni Allan potrzebuje zgody obojga rodziców, by zmienić nazwisko.

Jednak sprytna Edyta ma plan. W imieniu swojego syna złoży wniosek do sądu rodzinnego, aby Allan mógł nosić nazwisko Górniak. O tym, jaką decyzję podejmie sąd, przekonamy się w przyszłości.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Jastrząb Post

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >